reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Jestem po poludniu

mruczka pj chyba sie jej to autko bedize rysowalo a jak kolejny raz zaparkuje to straz miejska

aisim ja sie z auta wygryzc nie dalam a na pytanei co zrobie jak sie zaczna skurcze odpowiadam : parkuje na poboczu dzwonie po taksowke zamykam auto i jade do szpitala dzwoniac po meza. Jeszcze czego niech sie sami pouziemiaja juz tiffi pokazala gdzie ma zakaz wychodzenia z domu :-)

ewcik obys net szybciutko miala

jedyneczka no mnie tez walnelo i sie zakochalam od nowa chyba, ale to pewnei chwilowe bo za chwiel na porodowce pewnie go zneinawidze i zwyzywam bo rodze SN a znieczulenia boje sie jak cholera nigdy wiecej nic w kregoslup :no::no::no:

tiffi G R A T U LA C J E
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​

fajnie wrocic i przeczytac cos optymistycznego, a my sie wybieramy na spacer do parku z synkiem, ale ten drugi cos znowu zaczyna dawac czadu jak wczoraj :-( ehh mam go gdzies (tzn w brzuchu :-D) wczoraj podporzadkowalam mu wieczor dzis cos dla drugiego dziecka ma byc.
 
tiffi GRATULACJE:-) wspaniała wiadomość:tak:

louise sól ma być a takim właśnie ampułkach:tak: co do patyczków, to u nas na SR mówili, żeby absolutnie nie używac, że można tym tylko dzidzia zaszkodzić.. lepiej delikatnie uszka gazikiem przetrzeć, same małżowinki i to, co ewentualnie wypływa z uszka, a nie tak głęboko
 
ewcik dzieki :-) u nas niby mowila ze patyczkiem mozna ale tylko po wierzchu-bron boze gleboko zeby nie wkladac. ale ja o tych patyczkach to do pepka bardziej myslalam i noska tez po wierzchu-jak to polozna powiedziala-tyle co widac.
to z sola mi ulzylo :-)

ashika no jawka ze drugiemu synkowi tez sie cos nalezy-a tobie tez spacerek dobrze zrobi na pewno :-)

ale ten dran maly mi sie rozpycha-no tak mam juz skopane zebra i pecherz ze nie wyrabiam. i jeszcze mnie skrobie gdzies z boku przy kosci miednicowej...:szok:
 
reklama
Wow ledwo co wrocilam siadam na BB a tu juz nowy dzidzius :-D
Ale fajnie :tak:
troszke w szoku jestem bo kama,atabe ,anetka gotowe juz do startu a tu tiffi sie wbila w kolejke majac jeszcze sporo czasu :-)
 
Do góry