reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cześć dziewczyny

tylko na chwilę wpadłam, bo dziś nocowałam w domu. Od piątku z Andrzejem jesteśmy w szpitalu. Położyli nas bo Andrzejek stracił na wadze i żółtaczka mu się powiększyła, tak stwierdziła pediatra i dała skierowanie do szpitala na badania. Jest cały czas nawadniany. A u mnie stwierdzono, że mam za mało pokarmu, bo dziecko powinno zjadać 60 mln podczas jednego karmienia, a mój zjada e zależności od 35-40 mln.
 
reklama
Cześć dziewczyny

tylko na chwilę wpadłam, bo dziś nocowałam w domu. Od piątku z Andrzejem jesteśmy w szpitalu. Położyli nas bo Andrzejek stracił na wadze i żółtaczka mu się powiększyła, tak stwierdziła pediatra i dała skierowanie do szpitala na badania. Jest cały czas nawadniany. A u mnie stwierdzono, że mam za mało pokarmu, bo dziecko powinno zjadać 60 mln podczas jednego karmienia, a mój zjada e zależności od 35-40 mln.
Agatko powodzenia i na pewno wszystko będzie dobrze!!Kciuki za
andrzejka:tak:
Luise no ja się Ciebie też nie spodziewałam,fajnie,że niedziela udana.:-)
GREGORKA WIELKIE GRATKI!!!:-D

Ja dzisiaj spałam może ze 3 godziny po wczorajszej akcji i przez ten upał. Niby jeszcze kilka rzeczy do załatwienia/kupienia, ale już mam powoli depresję przedporodową- ja chcę urodzić!!!:baffled:
 
Witam sięz rana i od razu gratki dla Gregorki, ja nadal w dwupaku do czego moglam już was przyzwyczaic ;p
Mam dzis wizyte, wiec nie moglam spac, denerwuje sie.
Ide upoolowac jakies sniadanie bo wstalam o glodnym pysku :tak:
 
My już tez na nogach
Gregorka gratulacje!!!ale się teraz posypało dzieciaczków :)
Agatka_Natalia too ile teraz Andrzej waży?Moja waży 3310 teraz, a przy porodzie 3130 ,ale podobno to się liczy ten przyrost od najnizszej wagi czyli w naszym przypadku było 2920.
Ide coś zjeśc ,a pozniej jak znajdę chwilę to muszę was nadrobić.
 
witam się:-)

w nocy u nas padało-ufff, od razu lepsze powietrze...

gregorka gratuluję córci:tak:

ewelad mamy te same terminy kochana, z tym, ze u mnie od 4 tyg rozwarcie i brak szyjki a nic się nie dzieje i to mnie niepokoi.. poza tym przez te opuchlizny chcę już być po no i tą wagę Marcelka, która zapowiada się na dużą:baffled: dlatego Ty się nie stresuj:-D dodatkowo M leci już urlop, a myślałąm, ze ten prawie miesiąc będziemy w trójkę a tu się okaże, ze nawet 2 tyg nie będzie:dry:
co do paciorkowca, to u nas właśnie stosuje się antybiotykoterapię tylko okołoporodową..dziwne..


p.s. co to za czcionka?!
 
Witam 2w1:-)

Od soboty cos mnie (nisko) krzyz zaczyna bolec no i bole w dole brzucha. Mala tez bardzo aktywna sie zrobiła. Chyba cialo mi sie zaczyna przygotowywac. Zobaczymy co jutro pani doktor powie na wizycie.

magdzia mi do tej pory mowia ze moze jednak bedzie chlopak

atabe spokojnie odpoczywaj-poczekamy:-)

jedyneczka to nie sprzataj jak i tak tylko 2 skurcze byly po takim wysilku;-)

louise no nareszcze w swoim zywiole jestes:-). Ja tez bardzo lubie jak mam aktywny dzień

gregorka GRATULUJĘ:-)

Ewcik u mnie tez na tego paciorkowca stosuje sie antybiotykoterapię okoloporodowa
 
Cześć dziewczyny :)
Kolejny piękny dzień!
Dzisiaj w końcu poprasuję ciuszki dla synka.
Ale zazdroszczę tym mama co już mają poród za sobą a jest ich coraz więcej ja chyba tu sama zostanę na końcu i wszystkie już będą pisać o karmieniu i pielęgnacji a ja o prasowaniu ciuszków za które już od tygodnia się zabieram... i mi nie wychodzi.
A poza tym ogarnia mnie coraz większa panika związana z porodem - boję się....:-(


 
reklama
czesc dziewczyny -juz normalnie sama niewiem co pisac bo u mnie cały czas to samo ,nerwy,nerwy ,nerwy
tetina obys miała racje z ta burza i porodem ale mam jednak nadzieje ze porodówka nie bedzie przepełniona
wogóle to czekam do jutra bo mama ma wolne i bedzie z chłopakami a jak do srody nie zacznie mi sie poród to sama go chyba wypchne
gregorka gratuluje,tez bym juz chciała byc po
pozdrowionka
 
Do góry