oczekiwanie
Fanka BB :)
Przestancie z tymi truskawkami bo ja nei mam gdzie kupic a juz ochoty nabieram

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


ale była naprawde smaczna, no i żółty ryż dodałam



Witam wszystkie przyszłe mamy
Wydaje mi się, że trafiłam w dobry wątek, moje maleństwo powinno przyjść na świat 7.07.2010 (już w tym roku!)
Przyznam się, że nie trafiłam tutaj zupełnie bezinteresownie, Mianowicie mam zmartwienie i pytanie:
Na początku 14 tygodnia ciąży moje maleństwo wg USG mierzy 61mm. W internecie
natomiast znalazłam informacje, że w tym czasie powinno to być ponad 75mm.
Dodam, że narządy rozwijają się prawidłowo. Czy któraś z Was też ma takiego maluszka? Jest się czym martwić?

pozdrawiam