wydrussia91
Mamusi Serduszko:*
Renusia super wyglądasz :-) i Szkrabeczki też cudowne :-) piękne dziewczynki:-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Wszystkie 68-74
Nadrabialam 2 godz ale dalam rade
troche pozno jestem ale musialam wymienic garderobe malego na 74, na 68 tylko czesc jest dobra zwykle gora spiochy male:-)Dzis malam 10 min na prysznic maly tak piszczal Ł az sie zachodzil, przyszlam mokra w reczniku przytulilam ciut przeszlo i posmarowalam dziasla macam a tam zabek juz praktycznie na wierzchu
pytalas ile wazy teraz nie wiem dokladnie ale jakies 6,5kg a wzrostu ma 71. Z tego co pamietam Dawidek pije bebilon pepti powiedz mi jaka ma kupe po tym bo moj ma bardzo smierdzace i czasami sa zielone






