reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

cześc dziewczyny

wpadłam się z wami przywitac, bo zafasolkowałam:-), i prawdopodobnie w lipcu zawitam na porodówce. Moja ciąża jest nieplanowana (podobnie jak pierwsza) ale najlepsze są niespodzianki, mam już wspaniałego 19 mies. synka, na którego temat mogłabym pisac i się rozpływac baaardzo długo:tak:.
Czuję dobrze, tylko podobnie jak z Karolkiem zaczął mnie dopadac ciążowy śpioch, ale cóż takie uroki, u gina pierwsza wizyta już była, więc mój kropek potwierdzony:tak:, następna wizyta za trzy tygodnie i wiadomo, masa badań do zrobienia.

Będę wpadac w miarę możliwości, bo piszę zazwyczaj jak mój synek śpi (wiadomo - ma ciągoty do komputera:-D) no a po drugie, piszę na zamkniętym z dziewczynami z pierwszej ciąży, może już się tu zameldowały, a może dopiero zameldują, bo jakoś tak się u nas posypało :)

Miłej nocki i całuski w brzuszki.
 
reklama
Patrycja hej. To lleż i wypoczywaj. Ja mysle, żeby zalożyc też temat poznajmy sie i listę lipcowek prowadzona przez jedną osobę, ktora będzie tylko w jednym poscie dopisywac przez edycje nowe lipcówki. Nik i termin porodu)))
Spaczyna witaj i zapraszamy serdecznie, fajnie, że nas coraz więcej. Pogodnej ciązy życzę:-):-):-):-):-):-)
 
hej male ciezaroweczki witam sie porannie ostatnia chyba poszlam spac a widze ze znowu tu sama jestem ...mialam problem ze snem:( do tego snilo mi sie ze poronilam ahh sama nie wiem jak mam interpretowac ten sen:( jeszcze wiekszy niepokoj ten sen mi wniosl...
milego dnia zycze:* u mnie deszcz pada :/ a mialam isc onczyc zalatwiac sprawy urzedowe ahh
Witam nowe zafasolkowane :)fajnie ze jest nas coraz wiecej :)
Wisienko moze ty zalozysz tego posta i bedziesz nim sie zajmowac:) fajnie by bylo :) masz racje:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć ciężarowki :)

Serdecznie witam wszystkie nowe fasolki :)
Anulka -> sny interpretuj odwrotnie :) Czyli, że wszystko jest i bedzie dobrze :)

Ja wczoraj szukalam w necie informacji nt. lotów i znalazlam, ze do 3 miesiąca nie powinno się latać, ze grozi poronieniem, albo deformacja lub zatrzymaniem tworzenia się pojedynczych organów. No i ryczałam dwie godziny.
Tak czekałam na ten wyjazd. Bilety mam juz od czerwca. Nawet odliczam co do dnia. A tu... klops.

Cieszę się z ciąży, jak szalona, i zrobie wszystko, żeby ją szczęśliwie i zdrowo donosić, ale ten wyjazd... to było spełnienie moich marzeń. I znów mam świeczki w oczach.
 
czesc dziewczyny :)
przedewszystkim gratuluje i zycze wam spokojnej calej ciazy i zdrowych dzieciaczkow.
mam nadzieje, ze obejdzie sie bez wiekszych atrakcji i spokojnie doczekacie do terminu.

zyczy wam tego z calego serca mama lipcowa 2008 i przyszla styczniowa 2011
 
Witajcie lipcoweczki!:) U mnie dzis wieje, ze hoho, ale za to swieci sloneczko i to jakos tak optymistycznie nastraja.:)

Corin
, ja lece do Polski 23, tez z przerazeniem czytalam o lataniu, ale jednak sie zdecydowalam. Bo nigdzie nie ma wprost napisane, ze lot wywola poronienie, czy deformacje. Wierze, ze ciaza jest zdrowa i wszystko bedzie dobrze. Co innego, gdyby ciaza byla zagrozona lub wystapily by jakies plamienia. W pierwszej ciazy tez latalam w pierwszym trymestrze i dzis jestem dumna mama slicznego i madrego chlopczyka. Cala ciaza przebiegala bez problemow.

Wisenka, dobry pomysl z tymi watkami, bo podforum bedzie bardziej czytelne i przejrzyste, ja niesmialo tez proponuje Twoja kandydature, bo widze, ze duzo sie udzielasz i w ogole fajnie angazujesz:)

Anulka, glowa do gory, to byl tylko zly sen! A sny podobno interpretuje sie na odwrot! Teraz tylko pozytywne myslenie i bedzie dobrze. Tule mocno!
 
Ostatnia edycja:
Hej hej;-)Corin ... Ty się tak nie martw kochana widze,że masz tak jak ja ... naczytasz się a pozniej głowa pełna zmartwień.Ja dziś znowu niewyspana :no: wczoraj do pózna nie mogłam zasnąc myslałam i myslałam ,wstałam dzis po 8 zrobilam zakupy..sniadanie i padam normalnie zasypiam...ale będe walczyła nie poddam się:-D
 
hej laseczk moze macie racje ale ani nie mysle ani sie nie zamartwiam a tu taki sen mam nadzieje ze to odwrotnosc:) ja wlasnie wrocilam z miasta na szczescie urzedowe sprawy zalatwione :) i luz :) ahh u nas pogoda tez lipna padalo wieje:/ale czego sie spodziewac po jesieni:)dobrze ze mamy terminki na lipiec czyli cieplutko :)i spacerki hehe
 
Anulka nie myślisz ale gdzieś to w podświadomości siedzi... nie ma co się stresować snami ..cieszę sie,że sprawy załatwione;-) a co do pogody to ja nawet nic nie pisze ...brr nie lubie zimna.. aby do lipca:-p
 
reklama
Margerita moze masz racje zaczynam myslec tylko pozytywnie ale jak widac 10 dni do wizyty chyba zjade na zawal do tego czasu no chyba ze nie wytrzymam i zadzwonie jak pani mowila w poniedzialek i poprosze pana gina zeby jednak mnie w czwartek przyjal...zobacze bo czwartek to prawie koniec 6tc bedzie u mnie...
 
Do góry