reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Wróciłam od lekarza :-) USG było :-) Cyba z pół godziny oglądaliśmy z mężem maleństwo. Nawet każdy paluszek u raczki i nózki :-) Co do płci, lekarz powiedział, że ręki sobie jeszcze nie da uciać, ale palec juz tak i prawdopodobnie, na jakieś 80% bedzie..... A nie powiem. :-p
 
reklama
mmarta_only chyba masz szanse na klub wielkiej stopy bo właśnie sie natknęłam na artykuł, że kobietom w ciaży stopa rośnie o jeden numer jest to spowodowane zatrzymaniem wody w organiźmie! O matko mnie czeka 41 ładny kajak:-) Ja też przed ciążą miałam niskie ciśnienie, a teraz mi się trochę podniosło, ale nie piję kawy i czuje sie oki
 
katerina super że sobie dzidziusia pooglądałaś, ale frajda, nie?!
marmolada no fakt, w poprzedniej ciąży połowa butów była za ciasna. Nie wcisnęłam za nic!:-) Teraz nie ma się o co martwić, najwyżej od maja w samych japonkach będę chodzić:-D
 
Katerina ale nasz męczysz?? nie bądz taka i cieszę się ze z malenstwem wszytsko cacy! Super ..... no i podziel się nowiną no.......
 
Hej dziewczyny!

My już po wakacjach, szkoda, ale wiadomo, w miłej atmosferze i towarzystwie czas pędzi jak głupek jakiś. No i zrobił się wtorek i po wszystkim... ale wypoczywałam za dwóch :)
Początek nie był łatwy, bo już 20km od domu wpadliśmy w taką dziurę, że o mało zawieszenia nie urwało. Skończyło się na lawecie i nasiadówie w zakładzie samochodowych od 4.30 do 8mej rano. Ale pojechaliśmy dalej, i... niedługo potem dostalismy paskudny mandat :/ Potem były gigantyczne korki i remonty, w sumie trasa zajęła nam zamiast 7miu to 12h, no i nim dojechaliśmy na miejsce wydaliśmy 600zł. Szit. Ale potem już było bosko!
Polecam częściowe oderwanie się od myślenia o ciąży :)
Niestety nie wiem, co u Was, nie nadrobię... Nie ma szans... Tylko zerknęłam na aktualności, hmmm, stupeksy... Jak ktoś robi statystykę to sie dorzucam: ja - 41, M. - 47 (siatkarz, to nie pomyłka, z butami dramat!).
Pozdrawiam serdecznie :)
 
:-D no proste, że Wam powiem.. Już w gabinecie myslałam o Was :-D Prawdopodobnie bedzie dziewczynka :-) Lekarz powiedział, że jakby był solidny chłop to przeciez juz by mu coś wisiało.. ;-) Maleństwo się trochę kryło, ale na te ok 80% będziemy mięli córeczkę :happy2:


Od początku tak właśnie czułam. Lekarz powiedział, że zazwyczaj przeczucia kobiet się sprawdzają, więc Em_ka mysle, że masz w brzuniu Nicole :tak:
 
Ufff, nadrobiłam zaległości z całego dnia :)
Katerina gratuluję córeczki :)

Clotrimazol w masci powinien byc bez recepty (wydaje mi sie ze kiedys kupowalam) tylko nie jestem pewna co do stosowania go w ciaży

Napisałam przedtem nifuroksazyd, hahahahahaha, a to na przeczyszczenie jest (ale mam dzis zaćmienie)
 
Ostatnia edycja:
I ja wróciłam od ginaa. Z maluchem wszystko dobrze. Podglądalismy go trochę ale pomiary będą za 3-4 tygodnie na połówkowym.Gin ucieszył się, ze czuje ruchy. U mnie z podwoziem tez w porządku. Dostałam skierowanie na podstawowe badania i pogawedziliśmy o pierdołach. Zagadalismy się i trochę się zasiedziałam az sister bo byłam z nią była zaniepokojona co tak długo. Ale taki jest ten mój gin lubi pogadac.
katarinka gratki córeczki
 
reklama
Do góry