reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Czesc laseczki


Ja dzisiaj gonie jak z piórem chyba z nerwów że to już tuz tuż .... rano kupiłam firankę do młodego pokoju dla lepszego mojego samopoczucia.Dom już wysprzątany w każdym kącie a teraz objadam sie truskawkami musiałam na chwilkę przystopować bo sapie jak babcia :-D ale na dzisiaj juz chyba dam sobie spokój ...... zaraz prysznic i doprowadze sie na cacy.

W Krakowie cieplutko słonce swieci ja już w klapkach chodzę bo tak mi wygodnie i nie mam zamiaru już pełnych butków zakładac.

Izabelka wiercidoopka nieźle się gimnastykuje na wszystkie strony.Ciekawe czy już jest główką w dół czy jeszcze nie ? USG dopiero za 2 tygodnie.

Całuje Was mocno i nie rozdwajajcie się jeszcze plisss ;-)pogłaskajcie brzuszki od ciotki klotki
 
Evinko zazdrosszcze tego sloneczka i ciepelka u mnie z rana snieg lezal ,chociaz juz roztopiony to zimno jest niestety o klapeczkach to se pomarzyc moge:)nieprzemeczaj sie kochana tym sprzataniem,patrze juz u ciebie 8 miesiac tez juz bym tak chciala ,ale jeszcze troszku poczekac musze:)malutka ostatnie pare dni to sie wierci u mnie w brzuszku i w dzien i wieczorem ,takie uczucie rozpychania moze sie przewraca ,super uczucie ,chociaz czesto mi naciska na pecherz wiec za bardzo wtedy to mile nie jest :)no ja jeszcze rozpakowywac sie niezamierzam i niemam zadnych objawow ku temu wiec zeby niezapeszyc napewno dotrzymam do terminu ,chociaz jak pare dni wczesniej sie wykluje to sie niepogniewam a moze zrobi dla tatusia zrobi niespodzianke urodzinowa i urodzi sie 21 a nie 20 lipca:)anulka super sa te naklejki:)
 
Balkan Wszystko musi być dobrze myśle o Was !!!! Trzymaj sie Kobietko ... najwazniejsze ze jestem w SZPITALU :* na pewno lekarze robia wszystko co w ich mocy :* trzymam kciuki i zapale swieczke mojego aniolka swieczuchne na papapeciku :* on zawsze pomaga Maqnio tez pomogl ! I Psotce

Wydrusiu a myslalam ze tylko mnie lupie te krocze... znaczy sie jakby kosci ... odmiednicy... i tez tak mam jak siadam chociaz w sumie jak siadam to odczuwam wieksza ulge boo nie boli ale musze na czyms miekkim usiasc ... i tez strasznie ciagnie w dol ... czasami
Ale Maqnio tez mi napisala ze ma takie bole ... to chyba od tego ze dzieciatka rosna.... i wszystko sie rozszerza ...

Corin od samego poczatku jak Ciebie znam jestes BARDZO SILNA i zawsze bede CIebie za taka uwazac

Katerinko :* przeciez kazda z Nasma swoje obowiazki :* a juz czzasami po prostu kazdy zle sie czuje i nie ma sily nawet wstac a co dopiero pisac .... wazne ze jestes :*

Nil wlasnie ja mam tak samo ... z tym bolem ... jakby Waldi mial wypasc... :| STRASZNE UCZUCIE

A Moj Waldus dzisiaj coss malo aktywny ... :/
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane!

Mialam troszke zaleglosci, kiludniowych, ale juz nadrobilam. Wiem, ze byly IP, szpital, problemy z facetami itp, ale juz nie bede sie odnosic bo to troche poźno i glupio tak.. Wiem, że mogłam sie wczesniej zaiteresować, wybaczcie :zawstydzona/y::-(
Wierze, że u każdej z nas wszystko sie ulozy i w zyciu prywatnym i w naszych ciazach.. Juz niedlugo, bedzie dobrze, musi :tak:

W padne na dluzej za chwilke, bo musze naladowac lapka :-p zeby sobie go na troszke wziac do łóżka... ;-)Buziaki.
 
Cześć Dziewczyny!

Wróciłam ze tego szpitala, tam jest ale Sajgon… zarejestrowałam się o 8:30, a dosłownie godzinę temu weszłam do domu… Zrobili mi KTG, serduszko bije miarowo, skurczy nie ma, jest tylko nadkurczliwość macicy. Później lekarz zrobił USG, maluszek rośnie prawidłowo, wymiary idealne, przepływy ok, waży 1514g. Zapytałam więc gina, dlaczego prawie wcale Dawidek się nie rusza, no i powiedział, że na tym etapie ciąży mogą być takie leniwe dni. Badania są wszystkie bardzo dobre i nie wskazują na to, żeby działo się coś złego. Najlepsze jednak było, kiedy sprawdził jakie biorę leki na te skurcze i jak zobaczył, jeden z nich, to natychmiast kazał mi go odstawić, bo daje się go tylko doraźnie do 10 dni, a nie przewlekle, rozumiecie to?! (!!!) Ja nie ogarniam, ten sam szpital i dwa różne zalecenia, matrix jak dla mnie…
Teraz czuję, że mój Skarbuś kochany się delikatnie rusza, wierzę, że będzie wszystko dobrze.

Konwalianko, mój synuś nie czkał ani przed sterydami, ani w trakcie ich brania, no chyba, że ja nie umiem ogarnąć, że ma czkawkę.

Silwia, Kociatka, Mimi, Teśka, trzymam kciuki za wizyty!

Corin, nie załamuj się, musicie się razem ,,dotrzeć” z teściową.
A z dzieciątkiem Twojej koleżanki wszystko dobrze?

Mailuj, na ten 32 tydzień, to czekam, jak na zbawienie, a jak wytrzymamy z Dawidkiem do 36 tygodnia, to będę najszczęśliwsza na świecie:)
Mi mama wszystkie ciuszki wyprała, wyprasowała i pachnące czekają już na nasze szczęście malutkie:) Ja już mam prawie wszystko, brakuje kilku pierdółek, dokupię je pod koniec maja. Łóżeczko mieliśmy kupić, ale jak zobaczyłam, że to po moim braciszku wygląda jak nówka, to stwierdziliśmy, że nie ma sensu.

Balkan, wiem, że wszystkim, kogo to nie dotyczy, łatwo się mówi, żeby się nie denerwować, ale tak się nie da… Musi być i będzie dobrze Słoneczko, modlę się Was. Tulę mocno:*

Maqnio, widzę, że mamy podobnie, ja, tak jak wyżej napisałam, też nie wiem czy Dawidek ma czkawkę, czy nie;)

Pippi, dziękuję za pamięć:* Cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze! Ja też mam wizyty już teraz co 2 tygodnie:)

Niczka, dobrze, że Ci to swędzenie wreszcie ustąpiło, uff! :)

Niewymienione mamy pozdrawiam i wszystkie Was bez wyjątku, mocno ściskam!

 
Niestety mnie tu zostawiaja. Szyjka jest miekka i coraz bardziej się skraca... Lekarz powiedzial, że mnie zostawiaja, bo jakby mi wody odplynely, to lepiej, zebym byla w szpitalu...

Dziewczyny, ja nie chcę jeszcze rodzic - Mateusz wazy 1300 g to za malo, żeby bezpiecznie się urodzic :( trzymajcie za nas kciuki
trzymaj sie dzielnie i lez trzymamy kciuki, oby wytrzymac do koncA 37 TYG
ja wlasnie przegladam papiery ze szpitala jak corcie rodzilam
w czwartek wieczorem bylam na usg i bylo ok z szyjka tez a w noc mi wody odeszly i tak sie zastanawiam czy mogla sie tak szybko skrocic czy sie nie skrocila a otworzyla ze woda sie saczyly, jak na usg oznaczana jest długosc szyjki?? bo opis ostatni gdzies posialam
 
psotka no to sa super wiesci
balkan bidulko bedzie dobrze tylko sie kochana nie stresuj za bardzo
corin tobie wytrwałosci zycze a bedzie wszystko dobrze musisz sie tylko dobrze zorjetowac co potrzebuje tesciowa
mailuj ty jak zwykle dobra duszyczka i dobrymi radami nas obdarzasz
anulka naklejki sa bardzo ładne

ja dzisiaj latałam od przychodni do przychodni ganiali mnie jak głupia az w koncu ogólna lekarka zaklela ze jak tak mozna ganiac ciezarna
Dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej dla cukrzyków , tam pani zapisała mnie na 9 maja dala karteczke i kazała isc do lekarza co mnie tam skierowal zeby dał skierowania na wszystkie wyniki , lakarka moja zas mi kazała isc do rodzinnego zeby wystawił skierowania bo ona nie moze , lekarz rodzinny az zakloł ze skoro potrzebuja wszystkich wyników to powinni sobie sami wystawiac skierowania a nie ganiac ludzi jak wariatów a zwłaszcza ciezarne kobiety szkoda co gadac , jednak skierowania mam i jutro ide robic wszystkie wyniki
 
reklama
Psotko to fantastycznie ze wszystko z niunia wporzadku,co prawda to prawda tam czasem to jest istny sajgon ,jak ja bylam na ktg to chyba czekalam dobre ponad pol godziny zeby ktos mi ta maszyne podlaczyl a potem uslyszalam jeszcze komentarz ze niema czasu na tego typu *******y ,az przykro sie zrobilo...od paru dni jak juz piasalam wczesniej moja mala non stop sie rusz prawie ,a juz martwilamm sie ze cos nie tak bo wczesniej malo sie ruszala ,takze psotko niemartw sie:)Marzenko poglupieli zeby tak ganiac kobiete w ciazy ,o wyrozumialosc to jest ciezko w tym kraju,Weroniko napewno z maluszkiem wszystko dobrze wypoczywa sobie i pewnie niedlugo sie odezwie kopniaczkami:)fajnie ze ci chodz troche ulzylo z tym swedzeniem
 
Do góry