reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
sunset
no dzięki tez mam taką nadzieję :-( ...
sunset, monia_26 :-) moja mysza kochana :tak:...

MADZIA, Aneta_85 klapsy? Ja też raczej jestem przeciw nim :no:...

Przypominam, że bierzemy udział w KONKURSIE i bardzo prosimy o WASZE GŁOSY!
Fajnie było by coś wygrać. Więc do DZIEŁA!!!
Dziękujemy ślicznie jeszcze raz za Waszw głosy :* Zagłosuj na maluszka o imieniu Blanka - w konkursie fotograficznym - LennyLamb.com
 
Witajcie !!!!U nas nocka kiepska <Nadia budzila sie kilka razy z marudzeniem i placzem echh wlasnie zapa rzam kawke :tak:Nadia zasnela niedawno dopiero a wstala od 6 ,zawsze to o 8-9 jeszcze spala a dzis nie ,takze zdazylysmy zakupki zrobic ,pospacerowac :tak:trzeba niedlugo bendzie za obiad sie zabierac ,mieszkanko mam juz ogarniete ,wiec spoko:tak:
wydrusiu ,Aneta czekamy na wiesci &&&&&&&&
konwaliankokciuki za Tymusia zeby szybko zaakceptowal okularki &&&&& ,swoja droga niezle przejscia mialas mozna swira dostac z tymi terminami do lekarzy i ogolnie z ta sluzba zdrowia :no:
maqnio super ze udalo sie Ci spotkac z Wisieinka,obie jestescie swietne babki :*monia ,pia love ,basieniak ,Ania ,Anetka malami ememte sunset ,wisienka......milego dnia
ania dzieki za pomysl z tymi garnuszkami zamiast bebenka wyprubuje ,a zczasem kupimy moze i zabawke bebenek :*
 

Załączniki

  • kawaaa.jpg
    kawaaa.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Moim drugim kierunkiem jaki konczylam byla psychopedagogika. Wałkowali tam ze klaps jest be, że nie pomga, dziecko robi potem tak samo, tak rozładowuje złość, to objaw bezsilności itd tak to prawda
Moi rodzice, dziadkowie czesto mówia, że w dupe i się skończy
ja wolę metodę ,na obojetność' czyli jak krzyczy lub jest niegrzeczne nie zwracać na nie uwagi dopiero wtedy gdy sie uspokoi. Mieszkamy z rodzicami, moim bratem i bratowa i nie zawsze rozumieją, że to taka metoda:eek:
faktem jest że kiedy juz jestm naprawdę bezsilna i zmeczona to też od czasu do czasu daje klapsa. Nie podoba mi sie to ale to tylko pomaga żeby mieć spokój na tę własnie chwilę. Potem oczywiście córcie przepraszam ale wiadomo...
Troche się już zakręciłam
wydrussiu, anetko czekamy z niecierpliwością:-)
witaj tesiu fajnie że Nadusi podoba sie nowa zabawka
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
u mnie nie ma na razie dobrych wieści. Miałam usg, ale nic nie było widać. Kiedy się zapytałam czemu tak, powiedział że widocznie za wcześnie. A ja zwątpiłam i już sama nie wiem czy jestem w tej ciąży czy nie. We wtorek mam iść po raz kolejny, ale chyba sobie daruję i pójdę w czwartek o ile nie dostanę miesiączki.

Madzia i te wszystkie co się nie zgadzają z klapsami - każdy wychowuje zgodnie ze swoimi przekonaniami. I o ile nie występuje jakaś patologia (w stylu katowania dziecka) to każdy rodzic ma do tego prawo :-)
 
Ostatnia edycja:
aneta nie wiem co ci napisać . gdzie kończy się klaps a zaczyna bicie ....? znasz odpowiedż na to pytanie ? no i bardzo się myslisz że rodzic ma do tego prawo...to tylko ciche przywolenie na takie zachowania ale wierzę w to mocno że to się zmieni.
 
Tak naprawdę nie da się na to odpowiedzieć tak dokładnie. Dla mnie klaps ma przywołać do porządku tylko wtedy jak inne metody zawiodą - to ostateczna ostateczność. I możecie sobie sądzić, że to jest porażką rodzica, ale tak naprawdę same nie wiecie, czy w przyszłości nie będziecie w takiej sytuacji że tego klapsa nie dacie... Zarzekanie się że nigdy, przenigdy czegoś nie zrobicie nie ma sensu, bo nie wiecie co przyniesie przyszłość. Ja już wiele razy zarzekałam się że czegoś nie zrobię, a gdy przyszło co do czego to to robiłam. To mnie nauczyło żeby nigdy nie mówić nigdy.
 
aneta to twoja decyzja i będziesz robiła jak zechcesz . dzięki bogu przez 7 lat nie uderzyłam starszej córki a uwierz mi różnie bywało dla mnie to nie argument. w innych sprawach się nie zarzekam ale w tej jestem siebie pewna na 100 % .
 
reklama
Do góry