reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
.jagódka, minisia - już poinstruowałam męża jak ma jutro z nauczycielką rozmawiać. Mam nadzieję, że faktycznie tak się zabawił, że zapomniał, a nie to, że pani zabrania lub zapalenie pęcherza się przyplątało
 
Bo to chore jakby pani zabraniala...

Dorota, niestety niektóre dzieci potrzebują więcej czasu na zaadaptowanie sie w przedszkolu... Może zabierajcie go do klubikow albo na jakieś zajęcia żeby sie po woli przyzwyczajal? Mój żłobek i przedszkole tych właścicieli oferuje np pakiet dwa dni po 4h, tylko na zajęcia , żeby dzieci nie za dlugo były a po woli sie przyzwyczajaly.
 
Ostatnia edycja:
LA LUNA przytulam :-(.

HAUST porozmawiaj w przedszkolu .

MALORZATKA on od zawsze chodzi do magicznej krainy,to taka sala zabaw ,ale tam to i ja jestem i siostra .Musze pomyslec o wlasnie takim miejscu aby zostawiac go na chwile samego .
Po zupie bylam chwilez dziecmi na dworze,slizgawica straszna,Teraz dokanczan drugie danie :-)
 
Ja się rozmyśliłam i zamiast normalnej panierki do piersi kurczaka zrobiłam tą krakersową (dzięki!) i włożyłam je do piekarnika:tak: Zobaczymy czy posmakuje..

Jeśli chodzi o takie poważne choroby dziecięce, to jestem zielona, nawet nie wiedziałam, że ZD może mieć jakąś łagodniejszą formę..
 
Hej dziewczyny:) Ja również mam termin na lipiec:) Mam już dwuletnią córeczkę. Teraz w drodze nasze drugie planowane maleństwo- podobno chłopczyk:)
Podczytuję Was czasem (szczególnie porównuję Wasze brzuszki do mojego wielgachnego;-)). Niestety ostatnio kompletnie brakuje mi czasu, a na udzielanie się na BB to już wcale...

Pozdrawiam Was wszystkie, życząc nudnych pozostałych miesięcy ciąży.

La Luna mam koleżankę z córką z ZD. Mała jest przewspaniała, wiecznie uśmiechnięta. Trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo...
 
reklama
Oświadczam, że wszystkim smakowało na ciepło. Na zimno i z sosikiem czosnkowym też będzie pyszne, jeszcze raz dziękuję za przepis, na pewno zrobię to na imprezę. Mąż stwierdził, że smakuje prawie jak nuggetsy.. Kalafiorek też pychotka, puree z niego całkiem nieźle się komponuję z takim kurczaczkiem.

Ech, człowiek się uczy całe życie, nie wiedziałam, że to tak wygląda.
 
Do góry