reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam w piękną niedzielę :-)

Dziś to pospałam do 10 hihi Nawet Mati spał dłużej, a później grzecznie się bawił i pozwolił mamie jeszcze godzinkę dospać :-)

Dziś już po porannym prysznicu brzuch twardy się zrobił :-( Wzięłam nospę i jest lepiej, ale leżę, więc nie wiem co działa. Dziadek zabrał Matiego do kościoła, więc mam trochę wolnego. Może dam rade na plac zabaw się doczłapać, bo mąż w pracy, dziadek z nim nie pójdzie, a mi szkoda Mateuszka. Ech czwartku i wizyto u lekarza nadciągaj :tak:
 
reklama
hej, jestem lipcową mamą z 2013 roku :) przepraszam za wcinanie się ale mam na sprzedaż wózek x-lander 3 kołowy, matę tiny love i stojak gimnastyczny chicco taki z panelem zdejmowanym i takim panelem na nóżki. może któraś z was chciałaby zakupić to zapraszam na pw bo nie dam rady wątku śledzić. pozdrawiam :)
 
Elifit - tez mialam tak, ze jak przekrecalam sie z boku na bok to sprawialo mi to bol. Nie moglam tez spac na prawym boku. Poki co przeszlo. Zdrowka wam zycze przy okazji :)

Pola - ja paznokcie u stop obcielam sama, ale nie wiem czy dam rade to powtorzyc jak odrosna... SIostra mi obetnie albo kosemtyczka. Innego wyjscia nie widze.

Malgorzatka - to sympatycznie z Oli strony

Minisia - masz wesola gromadke dzieciakow to dzis bedziesz rozpieszczana :)

Nogi gole maszynka i pianka. Zwykle robilam to depilatorem, ale na czas ciazy sobie daruje. Golenie nog jest dla mnie prawie niewykonalne wiec musze wymyslic jakis spodob na lato. Bikini maszynka elektryczna, ale tez ciezka sprawa...

Piety scieram tarka, ale bywa, ze nie daje rady tak wygiac nogi :p
 
Ostatnia edycja:
ja nogi depilator, ale mam coraz częściej zapalenie mieszków, więc chyba bedę zmuszona przejść na maszynkę, bikini maszynka elektryczna, czas przeprosić lusterko :p
 
w pierwszej ciąży maszynką bikini robiłam w lusterku :) pierwszy raz dziwnie, ale potem już szybko. siadałam na wannie (mam takie miejsce w wannie co się siada wygodnie), lusterko z drugiej strony i jedziemy :D
 
\

Pola - ja paznokcie u stop obcielam sama, ale nie wiem czy dam rade to powtorzyc jak odrosna... SIostra mi obetnie albo kosemtyczka. Innego wyjscia nie widze.


Nogi gole maszynka i pianka. Zwykle robilam to depilatorem, ale na czas ciazy sobie daruje. Golenie nog jest dla mnie prawie niewykonalne wiec musze wymyslic jakis spodob na lato. Bikini maszynka elektryczna, ale tez ciezka sprawa...

Piety scieram tarka, ale bywa, ze nie daje rady tak wygiac nogi :p

Też sobie darowałam depilator, generalnie zimą olałam nogi a teraz jeszcze jakoś się udało. Mi strasznie szybko rosną włosy i paznokcie, więc nawet nie było sensu chodzić na wosk, bo po tygodniu musiałam powtarzać. Pachy sobie zrobiłam laserem i przez prawie rok miałam spokój, teraz trochę rosną, ale to już żaden problem. Po ciąży może pomyślę o bikini.

Współczuję cukrzycy, ja mam złe przeczucia co do swojej krzywej, ale idę ją zrobić we wtorek. Ciekawe czy dojdę potem do pracy:-D

Jakby któraś miała dylematy dietetyczne mogę zapytać mamę, skończyła takie studia, ale nie pracuje jako dietetyk tylko uczy o żywieniu człowieka.

Ja też biorę magnez 3x2 i dodatkowo 2x2 luteinę. Z tym że mi się nie wydaje żeby mi brzuch twardniał, raczej jest dość miękki. U mnie jest taki problem, że mnie strasznie ciągnie dół brzucha, czasem w pachwinach (i to mnie nie martwi), ale najczęściej na środku. Pogarsza się jak więcej pochodzę, pomaga tylko jak leżę:-( Ktoś tak też ma?
 
Ja też bikini leciałam z lusterkiem w tamtej ciąży. W tej już chyba też trzeba będzie tą metodą zacząć.
Ale padnięta jestem. Pojechaliśmy do felicity (nowej ogromnej galerii handlowej w LBNie). Pochodziliśmy po Auchanie, zrobiliśmy trochę zakupów, potem chciałam pooglądać buty - przydałyby mi się jakieś wygodne skórzane baleriny, jeszcze do superpharmu wstąpiliśmy i w końcu mój kręgosłup i nogi Klaudii zaczęły się buntować. Masakra, to jest tak wielkie, że chyba nawet 1/3 nie zwiedziliśmy, a byliśmy tam ponad 3 godziny:szok: Teraz leżę, bo kręgosłup dalej boli i zmęczona jestem okrutnie.
 
Widzę, że nie tylko ja się szybciej męczę - dłuższe zakupy to już nie dla mnie :no:
Wczoraj zaliczyliśmy Ikea, Jula, C&A i Smyk - myślałam, że ducha wyzionę :szok: Dobrze, że dużo rzeczy przez internet można kupić :tak:
Co do depilacji to ja nogi traktuję depilatorem na razie nie mam z tym jakiegoś problemu, tak samo z paznokciami u nóg, ale jak woosna przyjdzie to męża chyba nauczę malować :rofl2::rofl2::rofl2: Bikini to już gorsza sprawa, ale jak narazie daję radę, później też na męża zwalę jak w poprzednije ciąży :sorry2:
Powiem wam dziewczyny, że pogoda piękna, ale niestety skłania mnie do refleksji, że choć cały czas sprzątam to nie jest tak wysprzątane jak bym chciała :-( A okna to już o pomstę do nieba wołają :no: Nic za 2 tyg mamy mieć gości, więc chcąc czy nie muszę z małżem jakoś te okna ogarnąć :-p
 
reklama
Do góry