reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Martusiu, a raczkuje Ola?
Sara też jeszcze nie staje ani nie chodzi.
Gratuluję drugiego dzidziusia :) Znasz już płeć?
Raczkuje na swój sposób, nie tak tradycyjnie, czyli trochę na pupie i ręce pracują a nogi ciągnie.
Płci jeszcze nie, dopiero 12 tydzień, jutro mam prenatalne to może czegoś się dowiem :) ale pewnie jeszcze trochę za szybko na konkrety. A objawy mam identyczne ;)
 
reklama
Raczkuje na swój sposób, nie tak tradycyjnie, czyli trochę na pupie i ręce pracują a nogi ciągnie.
Płci jeszcze nie, dopiero 12 tydzień, jutro mam prenatalne to może czegoś się dowiem :) ale pewnie jeszcze trochę za szybko na konkrety. A objawy mam identyczne ;)
Gratulacje kolejnego dzidziusia:)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martus90 gratulacje :) Jasiu też nie raczkuje i dopiero niedawno zaczął wstawać ale tylko jak ma się czego złapać. Ale kroku jeszcze nie zrobi, jak wstanie to tylko stoi :)
 
Witajcie :-) my też korzystamy z każdego bezdeszczowego dnia i dużo czasu spędzamy na polu, jeździmy tu i tam:-)

Zdrówka dla wszystkich roczniakow, jest ich już trochę :-)

Martuś gratulacje!

Nafoczka jesteś bardzo silna kobieta, nie każda dałaby radę! Podziwiam! Bądź szczesliwa bo na to zasługujjesz :-)

Ja na urlopie wlasnie:-) dzisiaj jedziemy nad morze, bardzoooo się ciesze:-)

Zosia też dużo naśladuje, najlepiej idzie jej rozmowa przez telefon, potrafi parę minut chodzić z tel przy uchu i,, rozmawiać,,. Często powtarza gesty, które u nas zobaczy i jest mega przytulanka, ciągle nas tuli:-) naśladuje kurke i krowe:-)
A jak zobaczy psa albo kota to piszczy, jak jej pokazuje z balkonu to wszyscy ludzie się odwracają i na nas patrza:-)
 
Raczkuje na swój sposób, nie tak tradycyjnie, czyli trochę na pupie i ręce pracują a nogi ciągnie.
Płci jeszcze nie, dopiero 12 tydzień, jutro mam prenatalne to może czegoś się dowiem :) ale pewnie jeszcze trochę za szybko na konkrety. A objawy mam identyczne ;)
Trzymam kciuki &&&

Teraz może śmieszne pytanie ale czy wasze dzieci też mają taką frajde jak są bez pieluszki? No przebrać gada nie mogę bo mi zaraz ucieka i śmieje się i turla i kto wie ci jeszcze :D
 
reklama
Do góry