reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista filmów na Święta - pytanie

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 645
Miasto
Warszawa
Tak trochę na większym luzie. Proszę napiszcie jakie seriale/filmy poprawiają wam nastrój i nadają się jako idealny sposób na relaks w okresie okołoświątecznym. Proszę tytuł, jak sie da platformę, na której można obejrzeć i chociaz jedno zdanie, co was ujęło. I to nie muszą być same komedie. Pomożecie? Zrobimy dobie playlistę.
 
reklama
Filmy z dzieciństwa, które oglądaliśmy z rodzicami co roku.
Wtedy nasza antena🤭 odbierała jedynie kanały niemieckie a tam w Święta puszczali filmy historyczno- religijne.
Do dziś w okresie Świątecznym uwielbiam oglądać :
- Dziesięcioro Przykazań (1956r ).
- Król Królów ( 1961 )
- Królowa Kleopatra ( 1963 )
- Ben Hur ( 1959 z 11 oskarami !!! )
- Spartakus ( 1960 )
- Tańczący z Wilkami ( 1990 )
To są stare filmy, lata 50-60 , więc tu wiem że grono pasjonatów takich filmów może być niewielkie 😄
 
Widze ze siw pojawiają rozne tytuły- do sprawdzenia gdzie można online obejrzec polecam stronkę upflix - pokazuje czy dany tytuł gdzie jest.

Od siebie moge dodac:
HOLIDAY - zawsze poprawia mi humor, 2 odmienne kobiety połączone chęcią ucieczki od świąt.
To właśnie miłość- za każdą scenę z Billem Nighty 🤩
O tak. „To właśnie miłość” i Alan Rickman :D
 
Moj facet od razu krzyczy EKSPRES POLARNY I KLAUS!!!!!

Ja natomiast mam sentyment do "święta święta i z znowu święta". Nie zliczę ile razy to ogladalam w grudniu 2020 😅.

Z racji na tematykę tego forum, polecam "złe mamuśki 2 jak przetrwać święta" 😇 myślę że większość się utożsami.
 
reklama
"Love Actually" - mój nr 1 ;-)
"Opowieść wigilijna"
"Holiday"
"Witaj święty Mikołaju"
"Śnięty Mikołaj"
& Bridget Jones ;-)
 
Do góry