reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA KWIETNIOWYCH MAMUŚ

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Przepraszam dziewczyny, byłam tydzień na zwolnieniu lekarskim. Zaraz zabiorę się do uzupełnienia listy. Zauważyłam, że mamy dwie nowe ciężarówki. Buźka.
 
reklama
jesli chodzi o 1 ciaze to niestety stracilam ja w 8 tygodniu...a jesli chodzi o ta to schudlam...mam ciagle mdlosci...a apetyt niewielki...czasem tylko na noc:) ale wtedy to jem jak za 10 a nie 2!!
 
Przykro mi Lilith!
Ja też kiedyś poroniłam, więc Cię rozumię. Uważaj na siebie. Nie jedz za dużo przed snem - podobno z tego są później koszmary.
 
aaaa
chyba mam nienajlepsze wyniki badania krwi :/
za niski poziom cukru bu
zaraz ide do lekarza
ale mam stresa :(
 
Spokojnie, też nie mam za dobrych wyników, wczoraj byłam u lekarki. Więcej na ten temata w wątku wizyta u lekarza.
 
czesc kwietniowe mamy!
ja juz mam swojego bobaska na swiecie. tezx rodzilam w kwietniu tego roku, dokladnie 8go, czyli w dzien pogrzebu Papieza. jak tak sobie o was czytam, to mi sie milo na sercu robi, bo tez razem z innymi dziewczynami dzielnie przechodzilysmy kazda nowa sytuacje jaka nas dopadla. forum tutaj bardzo duzo daje. moglam sobie pogadac z kobietkami ktore mialy te same problemy co ja, ale takze wspierac inne babki, ktore trapily zuplnie inne kloptki z brzuszkiem. bycie w cią :)zy to cudowna sprawa. i nawet te poczatakowe mdlosci pozniej sie sympatycvznie wspomina. ja teraz ogladam co jakis czas zdjecia mojego synka, jak byl u mnie w brzuszku. jak byl taka mala fasolka...
zapamietajcie te chwile, bo sa prawdziwym cudem.
jakby co, to chetnie sluze radą i podziele sie z wami wiedza ktora sama zdobylam.
pozdrawim was kwietnioweczki
mimi ;)
 
hej,
bobas termin ma wyznaczony na 15 kwietnia, urodzi sie w Warszawie. Jestesmy po pierwszej wizycie u lekarza i po pierwszym usg, na ktorym byla fasolka, teraz juz jest jabluszko, po drodze byla truskawka, czyli swiat smakowo owocowy sie zmienia :). Na poczatku czulam sie bardzo dobrze. W miedzyczasie zamiast standardowych nudnosci rannych - odzywa mi sie wieczorne marudzenie. Zaczelam etap podwojnych, potrojnych kolacji..... pozdrawiam wszytkich :)
 
reklama
O jak fajnie coraz więcej nas tu jest Dziewczynko mamy podobny termin - ja też celuję tak w połowę kwietnia :) I także będe rodziła gdzieś w Warszawie :)
Wczoraj było pierwsze USG. Nieco późno w porównaniu z innymi dziewczynami, ale jednak. A więc mieliśmy kupę wrażeń od razu i maleństwo i jego serduszko... Uspokoiłam się :)
Pozdrowionka dla wszystkich ciężarówek ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry