reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista mam październikowych 2018

Ania 31 lat
Tp. 4.10
1 ciąża
Koleją wizyta 19.03
Dopiero dziś wycziłam post

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
26 l
TP 28.10.2018
Pierwsze dziecko

3jgxikgnv87dhgfb.png
 
Hej jestem nowa☺ Patrycja 31lat po 5 latach starań milionach badań kilku nieudanych inseminacjach stał się cud.... upragniona ciąża. Niestety obumarla w 9 tygodniu.. po czterech miesiącach znowu cud... ciąża. Tylko ze w prawym jajowodzie. Znowu katastrofa. Załamanie i koniec prób. A po pół roku niespodzianka. Ciąża☺i mam nadzieję ze tym razem się uda. Obecnie 13 tydzień. Termin na 16.10.18
 
Hej jestem nowa[emoji5] Patrycja 31lat po 5 latach starań milionach badań kilku nieudanych inseminacjach stał się cud.... upragniona ciąża. Niestety obumarla w 9 tygodniu.. po czterech miesiącach znowu cud... ciąża. Tylko ze w prawym jajowodzie. Znowu katastrofa. Załamanie i koniec prób. A po pół roku niespodzianka. Ciąża[emoji5]i mam nadzieję ze tym razem się uda. Obecnie 13 tydzień. Termin na 16.10.18
Teraz musi być dobrze. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry