reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Buzi@k Świetna lista :-) Oby tylko udało się kontynuować, bo pamiętam jak kiedyś też była kolejeczka do testowania i nikt się potem nie zgłaszał ;-) Taka lista to superowa rzecz :tak::tak::tak::-):-):-)

I tylko koryguję dzień ostatniej miesiączki.... ja miałam 5 stycznia a nie 4 stycznia ;-):-)
 
reklama
witam wszystkie staraczki :) o ile coś się nie poprzestawia w moim cylku i wredna @ nie przyjdzie - testowanko się odbędzie 5 lub 6.02.2007 :tak:
 
buzi@k- lista jest super.... bardzo mi sie podoba pierwsza wedlug testowania i druga z suwaczkami... wpadlo mi do glowy,ze moze jeszcze by mozna bylo dodac,ktory cukl starania jesli nie jest to zbyt deprymujace..... napiszcie prosze co o tym myslicie....
 
Tak sobie myślę, że jak ktoś miałby ochotę to może opisać swoje starania czyli do kiedy, jakie leki bierze itd.:-)
Bo fajnie będzie za jakiś czas czytać o problemach z zajściem a w suwaczku będzie już rosnący dzidziuś.:tak:

Ewa-Krystyna mogę wstawić który to cykl albo od kiedy są starania ale to raczej indywidualnie kto będzie chciał.:happy:
 
reklama
Do góry