reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam jestem Majka :-) w maju skończę 32 lata i jestem w 9-tym tygodniu ciąży.Mieszkam w Piekarach Śląskich.Męzatka od 9 lat,mam syna Kacperka w czerwcu skończy 9 lat.W domu jest jeszcze kot-Pazur :) Pozdrawiam :-)
Witaj Majka, ciesze sie, ze kolejna krajanka ze Slaska dolaczyla.........
Gratuluje zafasolokowania i zycze spokojnej ciazy, dbaj o siebie.
 
reklama
Witanko ajako,dzięki za miły odzew.Dziś już dużo lepiej lekarz powiedział że to 10 tydzień :laugh2: za każdym razem co innego hahaah 20-ttego jadę do Genomu na badania może tam dokładnie się dowiem ile jestem w ciąży ,pozdrawiam Majeczka ;-)
 
witam wszystkich:) też mam być wrześniową mamusią;) termin mam niby na 10września ale jak to będzie to zobaczymy...
fajnie,że tu trafiłam bo jestem okropną panikarą i mam nadzieję,że znajdę tu kogoś kto przemówi mi do rozumu:( pozdrawiam wszystkie mamusie:happy:
 
To ja też się dopiszę:)
Mam na imię Ania , krakowianka w Warszawie , lat 29
partner i pies (faceci) ;-)
Pierwszy raz w ciąży i póki co czuję się cudownie, że chyba stanie się to moim nałogiem:-D
Aniołeczek- ja strasznie zwolniłam tempo i z panikary stałam się ostoją spokoju jak potrzebujesz wsparcia to stukaj do mnie śmiało :)

Termin wypada na 13.09.2008 :tak:
 
cześć dziewczynki, ja proszę o wpisanie mnie na 30 września, gdyż okazało się ze tak pokazało usg a nie na 23 września, szkoda że tak pózno.


 
reklama
w sumie a też nie wiem co u mnie pokaże usg ale to też nie jest tak,że ten termin jest pawidłowy więc uszka do góry ;)
 
Do góry