• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2009

reklama
czy wy tez jestescie takie przewrazliwione ze uciszacie wszystkich jak bąbel spi? ostatnio normalnie bedac na poczcie bez synka zirytowalam sie ze tak glosno tam jest i juz chcialam powiedziec ciszej:-D u mnie w mieszkaniu nie dosc ze male to jeszcze podloga skrzypi jak diabli i co ktos stanie na felernych deskach to mam ochote go udusic:wściekła/y: przeklinam ten dzien kiedy wybieralismy podloge do mieszkania, trzeba bylo nam polozyc wykladzine wszedzie:wściekła/y:
 
jak ja byłam maleńka to moi rodzicie mieli magnetofon szpulowy - :nerd: takie dwie szpule z taśmą się nakłądało na bolce i magnetofon podczas grania przeciągała taśmę z jednej szpuli na drugą.... no i tata nagrał "aaa kotki dwa szrobure obydwa", wyciął kawałek taśmy z nagraniem i skleił na krzyż. I jak mnie usypiał, to włączał te szpule, udawał, że śpiewa, a jak już mnie zmuliło to wychodził z pokoju, a ja zostawałąm z samą kołysanką :-D nawet mało zaawansowana technika nie jest przeszkodą:-D
klaudzia - fakt, z kasetą może yć cięzko, ale teraz są na świecie komputery :-D:-D

hehehe niezle :-D
z kompem juz probowalam no ale moje dziecie zauwaza roznice :-D a juz takie suszary posciagalam albo szum fal itp itp i nic nie daje.... suszara ma swoja moc

w sensie pierwszy raz synus dal taki koncert az sie zanosil..ale nie wiem czy to kolka bo trwalo to chwile az nie wlaczylam suszarki i odplynal...:-(

ciesz sie ze pomoglo :-) tylko nie naduzywaj bo u mnie juz za czesto idzie suszara :dry:
 
czy wy tez jestescie takie przewrazliwione ze uciszacie wszystkich jak bąbel spi? ostatnio normalnie bedac na poczcie bez synka zirytowalam sie ze tak glosno tam jest i juz chcialam powiedziec ciszej:-D u mnie w mieszkaniu nie dosc ze male to jeszcze podloga skrzypi jak diabli i co ktos stanie na felernych deskach to mam ochote go udusic:wściekła/y: przeklinam ten dzien kiedy wybieralismy podloge do mieszkania, trzeba bylo nam polozyc wykladzine wszedzie:wściekła/y:

ja raczej niebo zreguly rozmawiamy dosc glosno od poczatku wlasnie po to zebym pozniej nie musiala sie denerwowac.... ;-)
ale za to jak bylam nalogowa palaczka zanim zaszlam wciaze tak teraz jak tylko czuje dym papierosow nawet na zewnatrz to mam ochote udusic.... a w sordku to bym juz chyba nerwicy dostala... naszczescie tutaj jest zakaz palenia w restauracjach itp wiec nie jest jeszcze tak zle....

Hehehe najlepsze jest to, że on wlazł do tego łóżeczka... A mała to niiezła spryciula!

Nie wiem, czy już to Wam wklejałam, ale wkleję:
YouTube- Dancing Baby, REAL HARDSTYLE!

chyba wklejalas ale i tak sie usmialam :-D
 
ja nie wylanczam nic tv gra ciagle maly spi przy nim budzi sie i dalej spi przyzwyczajamm go ze to jst dzien jest glosno a w nocy jest ciemno i cicho i udaje nam sie to :)
a co do ciszy to powiem wam ze wkurzyla mnie pewna sytulacja jak bylam w sklepie z bratem i on buty kupowal i rozmawialam ze sprzedawca a za chwile baba jakas starsza pewnie z wnukiem do nas czy mozemy ciszej bo dziecko spi :| myslalam ze ja piz*** za przeproszeniem ale powstrzymalam sie od komentarza ale wyjsc musialam odrazu co za baba chodzi po sklepach gdzie duzo ludzi muzyka gra ciagle i ona ma pretensje ze ktos rozmawia idac w takie miejsca musi miec to na uwadze .... dla mnie to chore ... sama mam dziecko i chodze w miejsca ghdzie duzo ludzi i glosno ale nigdy nie przyszlo mi na mysl zeby uciszac kogos .... paranoja
 
u mnie w mieszkaniu nie dosc ze male to jeszcze podloga skrzypi jak diabli i co ktos stanie na felernych deskach to mam ochote go udusic:wściekła/y: przeklinam ten dzien kiedy wybieralismy podloge do mieszkania, trzeba bylo nam polozyc wykladzine wszedzie:wściekła/y:

Wiem co czujesz, u mnie tez skrzypi podloga:wściekła/y::wściekła/y:W dzien to mi nie przeszkadza ale wieczorem dostaje szalu i najchetniej zerwalabym ja i wywalila :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
czy wy tez jestescie takie przewrazliwione ze uciszacie wszystkich jak bąbel spi? ostatnio normalnie bedac na poczcie bez synka zirytowalam sie ze tak glosno tam jest i juz chcialam powiedziec ciszej:-D u mnie w mieszkaniu nie dosc ze male to jeszcze podloga skrzypi jak diabli i co ktos stanie na felernych deskach to mam ochote go udusic:wściekła/y: przeklinam ten dzien kiedy wybieralismy podloge do mieszkania, trzeba bylo nam polozyc wykladzine wszedzie:wściekła/y:
ja raczej jestem przewrazliwiona w druga strone...kiedys miszkalismy na spolke ze znajomymi ktorzy mieli male dziecko i ciagle slyszelismy''cicho bo mala spi...''' i wkurzalo mnie to wiec teraz jak najbardziej przyzwyczajam swoje dziecko, ze w dzien sa rozne halasy, a w nocy jest cicho, chociaz tez bez przesady....
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry