D
dziunka24.
Gość
Wspolczuje!!! I duzo zdrowka zycze!!!!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
heheh ja mam 70 szt + jeszcze musze powybierac odbitki dla babć itp ..Kasiula to tak jak ja... Wczoraj siedziałam do 2 w nocy i powybierałam... nazbierało się 300 zdjeć. Chce teraz wywowałać bo w Saturnie jest promacja i za pakiet 50 zdjęć 10x15 płaci się 15 zł a nie 25 więc trzeba skorzystać)) Tylko, że ja nie od stycznia a ostatnie prawie 3 lata...
ja robie w ten sposob, ze robie zdiatka potem zrzucam na kompa i wybieram najladniejsze, reszte kasuje, a potem kataloguje kazdy miesiac osobno :-) dzieki temu latwo je znalesc i nie ma takiego balaganu :-) i co jakis czas tez wywoluje i zgrywam na plytki w razie czego bo to niegdy nie wiadomo, a szlag by mnie trafil jak by komp padl i zdiecia zniknely..... juz mi tak d zalatwil raz wszystkie moje zdiecia z kilku lat...mialam ochote go zabic!