reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Oliwier zjada mi łóżeczko. Mamy takie:K2 GRATIS Łóżeczko DREWEX Hippo transp.szuf+mat (1184404764) - Aukcje internetowe Allegro

co z tego, ze ma ochraniacz na szczebelki wzdłóż, jak nie ma z przodu łóżeczka i z tyłu a tam właśnie Oliwier mi je obgryza :( Dziś myśląc ze dziecko samo usypia w łóżeczku siedziałam sobie spokojnie w innym pokoju w końcu poszłam sprawdzić co i jak a on w buzi farba :( aż się do drewna niepomalowanego dogryzł ;P Czym ja mam to poobklejać bo zacznie zaraz dziury wygryzać hehehe Nie chodzi mi o łóżeczko ale jego zdrowie! :szok: W łóżeczku nie siedzi sam długo ale np. wychodze się wykąpać a nie ma nikogo w domku to dla bezpieczenstwa wkładam go tam bo on lubi w nim stać.
 
reklama
Oliwier zjada mi łóżeczko. Mamy takie:K2 GRATIS Łóżeczko DREWEX Hippo transp.szuf+mat (1184404764) - Aukcje internetowe Allegro

co z tego, ze ma ochraniacz na szczebelki wzdłóż, jak nie ma z przodu łóżeczka i z tyłu a tam właśnie Oliwier mi je obgryza :( Dziś myśląc ze dziecko samo usypia w łóżeczku siedziałam sobie spokojnie w innym pokoju w końcu poszłam sprawdzić co i jak a on w buzi farba :( aż się do drewna niepomalowanego dogryzł ;P Czym ja mam to poobklejać bo zacznie zaraz dziury wygryzać hehehe Nie chodzi mi o łóżeczko ale jego zdrowie! :szok: W łóżeczku nie siedzi sam długo ale np. wychodze się wykąpać a nie ma nikogo w domku to dla bezpieczenstwa wkładam go tam bo on lubi w nim stać.
Proponuje dobry preparat na korniki... hihihi (taki żarcik :) nie mogłam sie powstrzymać ).

Oliwier na pewno będzie silnym facetem o mocnej szczęce, tylko gratulować :)))))
 
Oliwier zjada mi łóżeczko. Mamy takie:K2 GRATIS Łóżeczko DREWEX Hippo transp.szuf+mat (1184404764) - Aukcje internetowe Allegro

co z tego, ze ma ochraniacz na szczebelki wzdłóż, jak nie ma z przodu łóżeczka i z tyłu a tam właśnie Oliwier mi je obgryza :( Dziś myśląc ze dziecko samo usypia w łóżeczku siedziałam sobie spokojnie w innym pokoju w końcu poszłam sprawdzić co i jak a on w buzi farba :( aż się do drewna niepomalowanego dogryzł ;P Czym ja mam to poobklejać bo zacznie zaraz dziury wygryzać hehehe Nie chodzi mi o łóżeczko ale jego zdrowie! :szok: W łóżeczku nie siedzi sam długo ale np. wychodze się wykąpać a nie ma nikogo w domku to dla bezpieczenstwa wkładam go tam bo on lubi w nim stać.

ula w ikei sa takie gryzaki na wzdluz, gorna krawedz, ale o ochraniaczach na szczebelki nie slyszalam;) moj sasiad jak zjadal sciane to brakowalo mu wapnia, ciekawe czy tu tez mozna cos wywnioskowac czego brakuje twojemu synkowi;)
 
Witamy ja miałam najazd niespodziewanych gości od piątku do dziś była bratowa z córą 15m-cy. MASAKRA dom będę sprzątać przez tydzień. Ale Jasiek przy Lilce nabrał takich umiejętności, że hoho. Tańce w łóżeczku przy muzyce normalnie nie poznaje syna. Musze teraz nadrobić.
 
Włąsnie zjadłam pomidorowke, chrzestna wziela małego na spacer i mam wolne :) Dziunka grr czekamy na Was, kiedy przyjedziesz , bo Cie nie poznam.Etna basen?
moze byc piatek?????
w czwartek rada grrrrrrrr, chyba wakacje mi sie koncza :-:)-:)-:)-(
ula w ikei sa takie gryzaki na wzdluz, gorna krawedz, ale o ochraniaczach na szczebelki nie slyszalam;) moj sasiad jak zjadal sciane to brakowalo mu wapnia, ciekawe czy tu tez mozna cos wywnioskowac czego brakuje twojemu synkowi;)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
przesledzilam troszke ten watek i jesli mozna dodac cos odnosnie kwestii dziecko-zwierze. moj krystianek uwielbia wszystkie psy. na szczescie poki co trafia tylko na takie ktore uwielbiaja dziecki. ucze go ze zwierzat sie nie bije tylko robi sie "cacy-cacy" czyli glaszcze. uwielbia za to dawac sie lizac a ostatnio przylapalam go a tym ze probowal calowac sie z jezyczkiem z psem mojej siostry.
i nie uwazam zeby bylo to cos strasznego. wiadomo ze nie robi tego ciagle tylko na zasadzie " zdarzylo sie".
 
hej jestem :d ... :D pamietacie ... :zawstydzona/y: ??
dzis wrocilam i nadrobilam tylko LISTOPAD ;D
jutro postaram sie wgrac zdjecia z chrzcin i z nad morza

co do kotków to wam powiem ze u mojej sis co teraz bylam tydzien to są dwa koty <Termi i Kaśka-po siostrzyczce kochenej ;) <czyt.Ja> > no i siostrzeniec lata za jednym i sie z nim bawi i kot nic do niego a drugi ucieka jak tylko zobaczy Dawida :)

co do burz to masakra u siostry to tak wiało ze wycieraczke zabrałysmmy bo by z balkonu zwiało

teraz zmykam bo znajomi maja wpasc ale jutro odezwe sie :)
 
Ula Twoj syn jest po prostu mega inteligentny :) wie , gdzie mama ma tyły z zabezpieczenia :)

Kasiula witaj!!!!!!!!!!!!!:)
Etna piatek moze byc , jakby sie cos zmieniło dam znac :)
 
reklama
Do góry