reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Oczywiście wieczorki wspólnie z Wami babuszki ;)))

Mama Marcelek się ładnie wylatał. Mam nadzieję, że jutro nie będzie padać i z dzieciaczkami się posiedzi na dworku...
 
reklama
dzień dobry kochane,

jak mija poranek? bo ja lekko nie wyspana. mały zrobił pobudke o 6:15 i od tego czasu lata jak dziki :-) poza tym próbuje pobudzic sąsiadów - trenując siłe swego głosu :-D na to drugie nie narzekam bo .. nie lubie sowich sasiadów. słowackie cygany, takie typowe - złote dresy, grube brzuchy na wierzchu a na parapecie zamiast kwaitkow wystawa alkoholi :szok:
 
anadri Moj tez dzisiaj zrobil pobudke po 6:/ w Polsce wczas wstaje, moze przez to ze nowe miejsce sama nie wiem :)
ostatnio jak bylam z Nim u rodzicow bylo to samo ale jak wrocilismy do domku to na szczescie wszystko wrocilo do normy i spal do 9;) Mam nadzieje, ze teraz tak bedzie:) jutro juz sie pakuje hurraaaa;)
 
U na pobudki 6-6.30 to norma, wiec dziś było swięto bo Ala spała do 7.00 :). I musieliśmy ją obudzić, żeby się wybrać do żłobka i do pracy.

Misiek się budzi, otwiera oczy, pierwsze pytanie kontrolne
A: "Mama? ".
Ja: jestem kochanie, dzień dobry - co ci się sniło ?
A: Kachki ? (czyt. kaczki)
ja: kaczki ? a co te kaczki robiły ?
A: fafa (czyt. wafelki )
ja: wafelki jadły, niemożliwe !! ?? :)
A: heheheehe !!!! :)
ja: a teraz pójdziemy do dzieci i do cioci na śnaidanko tak? jak myślisz co bedzie na śniadanko?
A: fafa ! kampki! (kanapki)


:))))))) Uwielbiam tego misia :)
 
Witamy i my u nas narazie nie pada więc jeden spacer zaliczony. Wczoraj nas troche zmoczyło, ale jaśkowi się oczywiście podobało. Na obiadek dla mężusia grzybowa, a dla panicza karkóweczka. Jutro szczepienia ja nie wiem jak utzrymam tego mojego płaczka.

DZIUNKA super, że udało się przyspieszyć wizytę.

POLAA ach ta tęsknota za domem, naraeszcie razem będziecie :)

MARTLINKA AZA udanego spotkania :)))) Martolinka ja też do szkoły dojeżdzałam 130km pociągiem nie jest aż tak strasznie.
 
hej

Igi śpi od 14...oczywiście z pobudkami na cyca:-D
ja sama w domu,obiad zrobiłam i siedze w necie w poszukiwaniu sama już nie wiem czego.i lookam czy ze skarbówki zwrot przyszedł ale na razie nie ma:-D

ogląda któraś "Przepis na życie"? bo się wciągnełam:-Dna vod nowy odcinek juz jest.

znowu się obżarłam jak beka:-Di małemu zjadlam paczke flipsów:zawstydzona/y:
 
Ja czekam na @ powinna być w niedziele :zawstydzona/y: pozostaje mi czekac do końca weekendu a później - test :zawstydzona/y:.

Bylismy na spacerze, kupiłam Patrykowi bluzę :) a sobie parasolkę heh

Jutro będziemy wiedzieć czy mojego B citki znajomi mają nadal do 'wynajęcia' sowje mieszkanie. Chcą tylko by płacić za czynsz no i nasze opłaty :) Trzymajcie kciukasy:-)

Cleo- ja też to oglądam , bardzo mi sie ten serial podoba.
 
Hej dziewczyny,
Byłam wczoraj na ponownym usg i..widać serduszko!!!:):):)
Wg usg termin mam na 4 grudnia, wg @ na 27 listopada..ciekawe, co się sprawdzi..
Dzięki za kciukasy, na pewno pomogły!!!:)
 
Maxwell super wieści!!!!!!! widzisz ...... niepotrzebny stress :))) i niech fasoleczka sobie dalej zdrowo rośnie ;* a może zechce w brzuszku siedzieć troszke dłużej i bedzie mikołajkowa :)))
 
reklama
Maxwell super wieści!!!!!!! widzisz ...... niepotrzebny stress :))) i niech fasoleczka sobie dalej zdrowo rośnie ;* a może zechce w brzuszku siedzieć troszke dłużej i bedzie mikołajkowa :)))
Dzięki Mama!!:*
Masz rację, niepotrzebnie się stresowałam!!Pewnie ta różnica w datach wynika z mojego dietowania( może cykl się ciut przesunął)..ale teraz oby do przodu!!:)
 
Do góry