reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

mialam test z poprzedniego roku data waznosci do czerwca 2010...
wynik negatywny
a @ nie mam...
kupie nowy test innej firmy
zreszta tak czy siak i tak musze isc do gina po niedzieli
bo jak nie ciaza to tez cos nie tak ze @ zaniklo...
 
reklama
No to spróbuj jeszcze jeden. a jak nie to do ginka szybciótko :-)

Powiedz mi Ty mieszkasz w Turcji ?!?
 
Witam Was :)
Dziś mam trochę lepszy dzień... mniej mdłości... wczoraj do tego czułam się fatalnie: osłabiona itd.

Mam do Was pytanie.... czy widać już Wam brzuszki? Ja jestem w 7 tygodniu, 2 ciąża i już zaczyna sie "wybijać"... i nie jest to napewno od wzdęć!

Pozdrawiam :)
 
U mnie jeszcze nic nie widać, ale nie mam też jakiegoś płaskiego brzuszka.
Popraw sobie suwaczek, bo na nim się wyświetla że to 6tc2d :-)
To dobrze że mdłości juuż tak nie męczą...do mnie na razie nie dotarły.
 
Witam Was :)
Dziś mam trochę lepszy dzień... mniej mdłości... wczoraj do tego czułam się fatalnie: osłabiona itd.

Mam do Was pytanie.... czy widać już Wam brzuszki? Ja jestem w 7 tygodniu, 2 ciąża i już zaczyna sie "wybijać"... i nie jest to napewno od wzdęć!

Pozdrawiam :)

u mnie w pierwszej ciazy w 13 tc jeszcze nic nie bylo widac, szybko u ciebie, a jedna dzidzia?
 
reklama
Ale na takim etapie to nie ma jeszcze znaczenia czy 1 czy 2 fasolki...bo w brzuszku przecież nie zajmują aż tak dużo miejsce.
No to w środę się już przekonasz :-) ja się swojej wizyty 19.03 już doczekać nie mogę.
 
Do góry