reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

no i się jeszcze popłakałam i na swojego pokrzyczałam! Dziś mi poleciała siara inna niż zawsze, zawsze była lekko żółta ale przezroczysta a dziś normalnie żółta ale mleczna.
 
reklama
magdaaa26, ja wlasnie nie mowie, ze szyjka mnie boli bo nie wiem sama co to, a ze dziewczyny wspominaly, ze boli je szyjka, to pomyslalam, ze moze to to.. dlatego pytam jakie to uczucie wlasciwie.

Amerie, dzieki, chyba masz racje, mysle ze to moze boli bo glowka tam siedzi i jak chodze to sie pewnie troche rusza.. i mi cos przyciska..

agatakat, my w ogole nie zmieniamy opon, mamy takie wilosezonowe i nawet jak w tamtym roku troche padal snieg, to jakos dalismy rade :) a znajomi Angole nawet nie wiedza niektorzy, ze takie cos jak osobne opony na zime i lato istnieje :)
 
nissanka-SOR to Szpitalny Oddział Ratunkowy
Szpitalny oddział ratunkowy, zwany dalej „oddziałem”, udziela świadczeń opieki zdrowotnej, polegających na wstępnej diagnostyce oraz podjęciu leczenia w zakresie niezbędnym dla stabilizacji funkcji życiowych osób, które znajdują się w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.
 
reklama
buzina - witaj :-)
elzu- ja wlasnie mam już prawie całą dobe ból jednostajny , kłócie w podbzuszu i tak czuje, że to właśnie tam w głebii, jakby po nieprzyjemnym badaniu wziernikiem.
jola- ja też satwiam na skurcze

Mnie wlasnie tak meczy ta szyjka, ze padłam, obudziłam się po 3 godzinach i już szczęsliwa, że przeszło do puki nie wstalam wrr..
 
Do góry