reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam wszystkich serdecznie.:-)
Ssabrinaa, co do tradziku to ja zawsze mialam problemy z cera i teraz nie zauwazylam specjalnej roznicy, nie jest gorzej, moze minimalnie lepiej, ale czytalam ze kobiety zazwyczaj albo maja idealnie gladka cere w trakcie ciazy :tak:albo wrecz przeciwnie, musza sie borykac z tradzikiem.:-(
Co do leczenia zebow to tez bym chciala uslyszec opinie co z tym znieczuleniem
 
reklama
Z tego co mi powiedziała pani dent to nie ma medycznych przeciwskazań do stosowania znieczulenia miejscowego podczas wizyty dentystycznej. Takze nie ma co się bać, głowa do góry i leczyć ząbki bo to w ciąży bardzo ważne ;)
 
Witam wszystkich w ten "piękny zimowy dzień" ;-) u nas śnieg leży, drzewa obsypane całe... normalnie wiosna pełną gębą :-p

My powiedzieliśmy wczoraj dziadziowi- dostał kartkę z dzidzią dymkiem i USG a w dymku wiadomość od przyszłego "wnuka/wnuczki" ;-)

Zaskoczenie a i owszem, pozytywne też... pojechaliśmy z moim Sercem do sklepu, jak tradycja nakazała "loczek" został oblany... i tata się popłakał biedny... ;-)
Dożo planowania na czerwcową imprezę... i tak się dzionek zakończył...

Dziś mamy zamiar powiedzieć drugim dziadkom... :tak:

Co do figli, które płata skóra... mam wysypkę na całym ciele (głównie nogi)... podrażnione takie od ubrań... smarowałam się oliwką, jakąś taką miałam w domu troszkę pomagało ale bez szału... dziś kupiłam oliwkę (oliwka- żel) z johnsona z rumiankiem i na zmianę mam zamiar smarować neutrogeną dla baaardzo suchej i ostrej skóry...
 
Ja jeszcze nie swiadoma ciazy wzielam tez tabletki przeciwbolowe na zeba bo nie moglam wytrzymac a przed sama wizyta u dentysty zrobilam test i wyszedl pozytywny doznalam w tedy takiego szoku ze az usiadlam i nie moglam nic z siebie wydusic :-D i tez potem sie zamartwialam czy aby na pewno nie zaszkodzilam fasolince tymi tabletkami bo jednak wzielam je 2x czyli 4tabletki no ale jestem pozytywnie nastawiona i wierze ze nie zaszkodzilam,wkoncu byly to normalne tabletki nie jakies extra mocne itd :-)A w srode mam kolejna wizyte u dentysty bedzie mi przygotowywac zeba do leczenia kanalowego no ale zakonczyc go teraz nie moze tylko jak sie fasolinka urodzi :tak: bo ona potrzebuje zrobic zdjecie zeba :-)I tez sie zastanawiam jak takie znieczulenie dziala na fasolinke,jakie ma dzialanie czy czasem nie zaszkodzi ??Moze ktoras z dziewczyn leczyla w ciazy zeby i uzywala znieczulenia??czy moze zaszkodzic takie znieczulenie??

to sa zazwtczaj znieczulenia miejscowe ale musisz uprzedzic ze jestes w ciazy wowczas powinni zastosowac odpowiednie znieczulenie. i uwazaj na rtg, tez przy ewentualnych przeswietleniach trzeba poinformowac o ciazy bo promieniowanie jest grozne dla plodu.
 
a mi sie wlosy masakrycznie przetluszczaja i do tego wypadaja a syfy mi wyskakuja glownie na plecach:-) ja zebami zajelam sie przed zajsciem w ciaze:-)
 
kasiente masz szczescie z tymi zebami! ja odkladalam wizyty a teraz zaluje :/ a bierzesz jakies witaminy? moze jak zaczniesz to poprawi Ci sie wyglad skory i wlosow?
 
hej
poxo u mnie też jeszcze śnieg leży i a najgorsze jest to że sporo jest takiego mokrego na chodnikach (bo nie mam mrozu więc taka chlapa jest) i ciężko wózkiem się jeździ ale słońce świeci mocno ;)
u mnie z cerą bez zmian , ale wszystko się jeszcze może zmienić , zapowiada się nudna sobota więc ide upiec jakąś szarlotkę :)
miłego popołudnia
 
Niestety u mnie się trądzik powoli pojawia... jeszcze niedawno miałam cerę skłonną do wyprysków, rok czy dwa temu zniknęło i teraz chyba wraca... :<
Ostatnio mam ochotę tylko na mrożonki ze sklepu, muszę uważać, żeby się wszystko dobrze wygotowało. Ale dodam imbiru do środka, to może nie będzie mnie po tym mdliło :D
Co do zębów zawsze miałam straszne problemy i nie chcę, żeby teraz wróciło :<
 
reklama
ponko to będziesz musiała więcej wapnia spożywać ,mi położna mówiła że 2 szkalnki mleka dziennie wystarczą ale wiadomo że to jakiś jogurt ,to serek i będzie ok :)
póki co jeszcze jest trochę czasu zanim dzidzia zacznie zabierać nasz wapń na swoje kosteczki ;)
 
Do góry