reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
cocca bardzo mi przykro, same złe wiadomości, żeby Franuś chociaż z 2 cm urósł...no rzesz Ty mam nadzieje, że u Ciebie niebawem słoneczko zaświeci narazie musisz być silna!!!! a wracając do Franusia to co lekarz na to mówi?
gola no ja pamietam podstawówek wszędzie stały grupki dziewczyn i grały w gume, super sprawa :-) na podwórku był palant, podchody, chowanego - piekne czasy. Ja mam wrażenie ze teraz internet,TV, gry wszystko to wyparło te beztroskie zabawy no i jeszcze to, że są miasta gdzie strach nawet starsze dziecko samo wypuścić. Czasy sie niestety zmieniają.....nawet w rodzinach widać, że jak komuś sie lepiej powodzi to zaraz mu sie zazdrosci itd....chore to wszystko
angun jak tam była drzemeczka? widze, ze aura jesienne nie sprzyja.
maggipka hehe a kiedy Pan Maż wraca? niestety nie mamy czasu chorować.
sabrina ładnie Sami waży. No a Ty chciałabys byc kłuta trzy raz pod rząd. Mi wczoraj pielegniarka powiedziała, ze zrobi to szybko, bo wie, ze tak jest lepiej niż jak sie uspokaja dziecko po kazdym kłuciu. Ważne, że juz po, udanej nocki Wam zycze!!!!!

wieczorkiem Was doczytam,bo pewnie cos mi umknelo. my juz po zupie i drugim daniu, narazie była jedna drzemka, ale mielismy jechac na solarium i do polskiego sklepu, wiec juz chyba nie bede jej kładla.
 
Kurcze ja nigdy na zadnym koncercie nie bylam i juz pewnie nie bede :-/

NIUNIUNIA ja nawet nie probuje cwiczyc :-o wszystko mnie zaczyna bolec po momencie. Za to uzywam znowu serum eveline 4d. Musze sobie kupic znow chrom i brac razem z octem jablkowym zeby wygladac jakos na wiosne ;-)

GOLA masz racje teraz juz nie te czasy co kiedys. Nawet wczoraj kolezance pisalam ze teraz dzieci pochowane w domach sa. Mam na mysli te starsze i samodzielne bo maluchy z rodzicami spaceruja. A gdzie granie w gume, gra w klasy, malowanie kreda po chodnikach? :-/ no ale druga sprawa to wszedzie sa zakazy powsadzane ze nie wolno sie bawic np pod oknami czy na trawniku. To tez dzieci blokuje. Pamietam ze ja lazilam gdzie chcialam. Moglam zwiedzac kszaki, szukac spadajacych lisci i kasztanow, zrywac stokroki, albo odbijac pilke o sciane i bloku i nikt sie na mnie nie darl ze mi nie wolno. A teraz to ciagle tylko slysze jak dzieci wyzywane sa od gowniarzy i lobozow bo na trawnik weszli :-(
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja dziś miałam fajny dzień, bo wyjatkowo, pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu poszalałam na zakupach i w końcu sobie coś kupiłam do ubrania. Kurde ale to mnie odstresowało, takie łazenie, którego nawet nie lubię na co dzień. Widać, tego mi bylo trzeba, od razu jakoś lepiej się czuję i jakby troche lepiej wyglądam.

gola - ale cię wzięło na wspominki, ja też tak czasami mam, a gunsów lubiłam jak była jeszcze zupełnie mała, potem to już tylko punkowałam i tak czasami sobie myślę, ze dobrze, że człowiek nie popłynął. Wszystko co dobre szybko się kończy, ale to też jest dobre:)

nimfi - inne czasy racja, szkoda tylko, ze dla tych dzieciaków, jednak dużo dużo uboższe, bo ja w dzieciństwie byłam szczęśliwa bez powodu, kasy i kompa, a teraz to chyba niemożliwe.

niuniunia - to spróbuj też jutro, zobaczysz że będzie lepiej. Ja włączyłam ją, ale jak zobaczyłam ile gada to już do ćwiczeń nie doszłam

pepsi - Wszystkiego naj dla Lenki. To może wrócicie do nas??

potworek - ostatni raz na koncercie, który wspominam najmilej to suzanne vega, kobieta orkiestra, cudowna, chociaż na codzień jej nie słucham, jednka co muzyka na żywo to na żywo. Jak masz okazję to korzystaj, chociaż ja znam takie to zrób kilka fot przy okazji i kończy się na tym, ze człowiek nawet koncertu nie obejrzy bo napierdziela foty tyłem do sceny.

sabrina - biedny maluch. oby jutro już zapomniał o wszystkim, nas też to czeka, aż mnie pot oblewa jak sobie pomyslę co mój panikarz zrobi.

mirelka - no toś mi ćwieka zabiła...

cocca - trzymaj się kochana, pisz na priv jak bęziesz chciała pogadać czy coś. Przytulam
 
SYL no tak niestety teraz dzieci maja inne priorytety niz kiedys ;-) jak to sie mowi fura, skora i komora musi byc dla szpanu ;-) nawet jesli chcemy dziecko wychowac kierujac sie innymi zasadami to ono potem w szkole napotka wlasnie te zle wzorce i bedzie chcialo nasladowac aby nie odstawac od otoczenia.
 
Dziewczyny tak to było...Fajnie powspominać;)

Syl - i ja po 6 miesiącach wyruszma na zakoopy! Muszę kupić kurtkę i spodnie, bo mi wszytsko z doopy leci i się targa

pepsi - najlepsze życzenia dla Twojej Lenki, nie wiedziałam, że do nas czasem zaglądasz, powielam pytanie Syl:)

anus - często chodzisz na solarium? Ja przed jakimiś ważnymi imprezami szłam kilka arzy, ale ostatni raz to chyba z 2,5-3 lata temu...

Pola znowu lata jak szalona, idzie z prędkością małej wyścigówki, no i znowu mieliśmy upadek. Buzią na plytki, ale nawet wielkiego płaczu nie było i znowu zasuwała. Poszła dziś późneij spać, ok 21ej - bo miała w dzien dwie dluzsze drzemki
 
cocca przytulam z całego serca!!

Karolina z mężem mieszkają i pracują w Polsce, ona nigdy nie chciała wyjechać z nami na stałe.
Czuje się dobrze, brzuszek zaczyna być widać.
Oczywiście,ze się wzruszyliśmy, co za pytanie:-D
 
reklama
Gola moja teściowa mnie uczy, że jak Artur się wywróci lub sobie marudzi, to mam nie zwracać na to uwagi ( pomijając jakieś poważniejsze upadki), wtedy Młody płacze krócej i sam się uspokaja.
Trudno czasem opanować odruch podbiegania i podnoszenia, jak się wywróci czy trochę zapłacze.
Co myślicie na ten temat?
 
Do góry