reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja to jeszcze się wstrzymam z rok... lekarza musze zmienić bo to nie możliwe ze cala ciąża idealna a dziecko takie malutkie się rodzi...
Podziwiam Cię za to ze juz się zdecydowała na następne po tych przyzyciach...
 
reklama
Koleżanka niecały rok po cc i skróconej szyjce jest w ciąży, 4 miesiąc idzie.
Ja tez jeszcze nie chce, po prostu tego nie czuje.
Całą ciążę chodziłam do dwóch lekarzy, na NFZ i prywatnie. Na Śląsku. Lekarza z NFZ, polecić mogę tylko z tego powodu że kazał zrobić badania na krew i to był strzał w 10.
Prywatnie dr. Ziomek, ma swoje poczucie humoru, wiele ciąż uratował. W Bytomiu prywatnie przyjmuje, wizyta co 2 tyg czasem 3, koszt 120 z usg. Pracuje w szpitalu w Rudzie Sl, ma dojścia, jeśli nie ma go na dyżurze cały poród konsultowany jest z nim telefonicznie. On prowadził ciążę tej koleżanki i drugą tez prowadzi jej teraz.
Ubolewam nad tym nowym fotelikiem, że do wózka nie da się go zapiąć :p, wszędzie trzeba już brać wózek, a auto małe.
 
Po domu chodzi w rajstopach i body długi rękaw.
Jak wychodzimy ma body długi rękaw, sweterek lub bluzę, cienki polar i bezrekawnik. Rajtki i spodenki + czapka.
 
W moją diabeł wstąpił od kilku dni marudna mnie nie odstępuje na krok a pieluchę przebrać to nie lada wyczyn.
i wstaje o 5 30 !!!!!

Na dwór ubieram ja w leginsy i body długi rękaw a na to kombinezon z polaru czapka i kocyk. Butów nie mamy bi nie chodzi jeszcze sama.
robimy roczek z chrzcinami i zastanawiam się nad tortem czy bardziej pod chrzciny czy pod roczek? Bo impreza wygląda tak msza potem obiad tort i kawa ciasto i koniec. Hmmm
ja juz więcej dzieci nie planuje trójka mi wystarczy :-) aaaa i w styczniu wracam do pracy !!!!
 
Ja tez w styczniu-siodmego. 2listopada konczy mi sie macierzynski. Moj tez ostatnio marudny a przebranie pieluchy to dla mnie jak jakas gimnastyka :-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do pracy wracam od listopada. Mała będzie z moją mamą. Mam nadzieję że babcia da radę z tym urwisem, bo jak nie to muszę opiekunki szukać.

Śpiworka na zimę nie kupuję, poprzedniej zimy też nie miałam. Jak będzie bardzo zimno to mamy kocyk :-)
 
reklama
ja wracam od grudnia, z młodym będą na zmianę mama i teściowa
w przyszłą niedzielę robimy roczek
obiad w restauracji, w domu kawa, tort a później jakaś kolacja tylko nie mam pomysłu za bardzo co zrobić

Gosikk ja bym zamówiła tort z jedynką i z imieniem, będzie na obie okazje
 
Do góry