reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

no ja po tych kilku miesiącach przerwy też nie wiem co bym zrobiła, tym bardziej, że ja nigdy fanką siloweczek nie byłam, zawsze wolałam szpagaty i siadanie sobie na głowie, niestety rainbow marchewko to moje największe niespełnione marzenie 😔
ja nawet o tym nie myślę, a gięcie mam jak 90 latnia babcia. Zdecydowanie wolałam siłówkę, dlatego ten shoulder mnie zmartwił :p dopiero niedawno zrobiłam v z góry po przerwie. Żal, no żal
 
reklama
Czemu nie możesz po histero? 🧐 Ja wychodząc ze szpitala usłyszałam od mojej lekarki, proszę pamiętać że seks jest niezbędny, może pani jutro chyba że Przeszkadza pani plamienie to proszę poczekać z 2 dni 😅😂 po laparoskopii w trakcie której finalnie mnie pocięli jak do cc też moja gin "macicy nie cięliśmy więc jak pani szwy nie przeszkadzają można od razu" 😂😂😂😂😂 nawet żeśmy ze Starym próbowali ale upocil się ze stresu jak widział te ranę i tyle z tego było, 😂
U mnie w zaleceniach jest zakaz współżycia do kolejnej miesiączki. A i plamiłam po zabiegu 8 dni 😉
 
Dziewczyny, a myślicie, że u mnie histeroakopia byłaby wskazana przy lekko dwurożnej macicy?
Generalnie lekarz powiedział, że nie wymaga. Ale w każdej ciąży towarzyszyły obfite krwotoki. W ten 1, gdzie dotrzymałam do 14-stego miesiąca miałam aż 3. Przyczyny nie znaleziono 🤷‍♀️.
 
Dziewczyny, a myślicie, że u mnie histeroakopia byłaby wskazana przy lekko dwurożnej macicy?
Generalnie lekarz powiedział, że nie wymaga. Ale w każdej ciąży towarzyszyły obfite krwotoki. W ten 1, gdzie dotrzymałam do 14-stego miesiąca miałam aż 3. Przyczyny nie znaleziono 🤷‍♀️.
14-stego tygodnia. Wybaczcie, już leżę przed spankiem 🙈
 
Trzonowanie zaliczone, boszzzz przy otwartych drzwiach 😱🙉
jeżeli to zdjęcie na profilowane to Twojego kota to ciekawe jaką miał minę? Nasz kicia się gapi i tak śmiesznie przekrzywia głowę i ze śmiechu musimy ją wynosić z pokoju 😂 teraz się nauczyliśmy ze najpierw musimy ją wynieść bo „przy dzieciach” nie można 😄
 
reklama
Do góry