reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Koalka ja nie chce Cie straszyc ale u nas jest to samo. Zaczyna sie po uplywie 30 minut od jedzenia...to sa chyba kolki :-( dzisiaj maz karmil mlodego to nawet podczas jedzenia byl niespokojny, widac bylo ze cos mu dokuczalo..

Ja jak spiwam na sucho bez"podkladu" to tez srednio mnie slucha :-D

Kupilyscie cos swoim maluchom na mikolaja?:-D
 
reklama
Karosznurek to faktycznie długo kupki Ci synek nie robi. U nas póki co problemów z tym nie ma a nawet mamy nadmiar. I czasem właśnie pupka zaczerwieniona lekko. Próbowałam pephanten, linomag, sudocrem i nivea. I najlepsza nivea. Muszę ją kupić bo smaruje teraz próbką którą dostaliśmy na szkole rodzenia.
Co do aktywności to moja śpi do 8- 9 potem do 15 raczej aktywna z przerwami na 5 min sen. Potem 18 - 20 znów aktywna

13.10.2016 córcia
 
Milagros a dlaczego to taka sensacja że karmisz małą?

Nasza ma aktywność 20-24[emoji53] jak ja już nie mam siły. Też coś zaczyna płakać po jedzeniu. Na czole ma jakieś krosty. W środę będzie położna to o wszystko zapytam.

Princeska ja małej też śpiewam jak tata w pracy. A dzisiaj Tata śpiewał po kąpieli bo tak płakała [emoji5]

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Koalka u mnie było kilka dni w miarę ale dzisiaj apogeum, poza snem od 13-16 generlanie rano i po dziennej drzemce wycie, cyc nie, butla nie, nawet moje zamrożone mleko wyjęłam, ale tez nie... teraz zasnęła ale ze mną, tylko noszenie, dziś chyba brzuszek, mamy rekord 4 kup ;) ale widać było ze dziś cierpi:( do tego jak dla mnie za mało zjadła bo sie na tym cycku rzucała, mi sił brak, zdenerwowana jestem tym wyciem:( Basikowi za mało czasu poświęcam i mi zle ale trudno tego mojego wyjca okiełznać...
Jutro pediatra moze cos pomoże?

Basieńka moja aktywna tak jak pisałam najgorsze ze spokojnego leżenia jest mało jak nie śpi to albo wyje albo marudzi:/ wiec tych godzin trochę sie zbiera...

U nas na Mikołaja tylko słodycze, wiec cieżko cos do buta Izie włożyć chyba ze cos dla mamusi co by jej w mleczku potem dać [emoji6]

Karosznurek u nas nie było kupki 6 dni po powrocie ze szpitala, dałam rumianek to poszło po pachy dosłownie, skonczylo sie myciem pod prysznicem, moze spróbuj podać, u nas ok 10 ml starczyło a efekt był po 10 minutach.... a zawsze tak rzadko robił czy to pierwszy zastoj?




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na kupę rumianek. Masaż brzuszka. Termoforek lub nagrzana pieluszka zelazkirm.podginanie nóg do brzucha. Windy.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Karo uff super ze kupka wkoncu ruszyla i bezbolesnie.
Dzieki dziewczyny ze napisalyscie o tym rumianku bo kolezanka z pracy ma wlasnie problem z kupka u swojej tygodniowej corki. juz w szpitalu ja odgazowywali rurkami :-(
 
Princeska to niech ona tez pije herbatkę z kopru i rumianek, ja pije i mloda robi teraz kupki, nawet od kilku dni zolte i z grudkami:) trochę na dobry wygląd czekaliśmy, nie zawsze jest "piękna" bo zdarzają sie zielonkawe, ale teraz codziennie minimum jedna a prawie zawsze dwie sa:)

Karosznurek super;) biedulek ty pij tez ziółka tak jak napisałam by w mleku były, oby sie wyregulowalo...

Ja wstałam Basi słodycze do butów nakłaść :) i moja na śpiocha na cyca wzięłam ale juz wyciek był bo śpi od 22:30 i o dziwo ciągnie przez sen juz 15 minut jednego lepiej niz przez cały dzien :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Princeska u nas czasami to zaczyna sie juz w trakcie jedzenia. Cos radzisz na to? Cieszę sie ze z uszkiem wszystko wporzadku.

Karo zazdroszczę pomocy rodziców, mi tez by sie przydało aby ktoś mi mojego małego krzykacza wieczorem zabrał na pare godzin wtedy wyspalabym sie na zapas ;-)
Gratuluje kupki ! Wiem co znaczy czekać na kupkę bo ja codzień czekam na bączki u Małej. Tylko Matkę mogą cieszyć takie pierdoły :-)

Milagros u Nas w szpitalu tez płaci sie tak zwane cegiełki na szpital jeśli chcesz przenocować u dziecka. Oczywiście to jest kompletnie bezprawne ale co zrobisz, płacisz żeby nie spac na stojąco lub na podłodze.

Skrzat współczuje u nnie jest identycznie. Wczoraj wstała o 8 i do 12 było rzucanie sie na cycka, wypływanie butelki z koperkiem, tez próbowałam dac swoje mleko odciągnięte- gdzie tam nie było mowy. Nie wiem chyba ona jest najedzona ale z chce cos ciumkac jak boli ja brzuszek.
Oszukuje ja smoczkiem ale nie zawsze daje radę.
 
Koalka niestety sama nie mam.na to pomyslu. czasami pomaga odbicie i tyle... u nas z dnia na dzien jest coraz gorzej. Poczatkowo malutkiego meczyl brzuszek po poludniu ok.17 pozniej o 20-21 a teraz meczy juz praktycznie po kazdym jedzeniu :-(
 
reklama
Delicol to enzym laktaza potrzebny do trawienia laktozy. Więc jeśli jest nietolerancja to powinno pomóc. Generalnie jak czytałam o tym kiedyś to rodzice chwalą.

Pola jest już z nami [emoji179][emoji128][emoji480]
 
Ostatnia edycja:
Do góry