reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja tez podziwiam Katie ze jest w stanie to wszystko z pamietac, u mnie bardzo kiepsko z pamiecia ;)

Na szybko posmazylam nalesnikow dla dzieci, a sobie matjasy w smietance z ziemniakami ;)
 
reklama
A propo soli. U Was tez się zwiększyło zapotrzebowanie na sól? Zawsze mało solilam, a teraz zdarza się nawet coś przesolić :p


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
O tak zdecydowanie bardziej smakują mi potrawy jeszcze bardziej posolone, a ja i tak nie żałowałam sobie soli.

Dziś zakończyłam studia podyplomowe i zaliczyłam egzamin na 5 :)))
Koniec już edukacji. Może co najwyżej uniwersytet trzeciego wieku [emoji23]
Gratuluję :) Nie mów koniec, może jeszcze na coś się skusisz.
 
Dziękuje Dziewczyny za dobre słowo :) lubię Was po prostu i angażuje się w forumowe życie :)

Zjedliśmy obiado-kolacje i biegniemy na parku i na plac zabaw :) cudowna pogoda!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, bardzo boli mnie gardło. Napilam się dziś mrożonej kawy i bach. Co mogę wziąć by ulżyć?
P.s. dziękuję za gratulacje :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, bardzo boli mnie gardło. Napilam się dziś mrożonej kawy i bach. Co mogę wziąć by ulżyć?
P.s. dziękuję za gratulacje :)
wez na łyzkę sól i po trochę na jezyk jak cukierek :) wg mnie działa o wiele lepiej niz płukanie wodą z solą.

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
dziewczyny a macie tak, ze jak się schylicie, albo wstajecie, albo sie delikatnie skulicie to brzuch delikatnie boli? ja czuje lekki bol, nie wiem czy to normalne, wiem ze dzidzia tam jest ale mimo ze taka malutka to juz moze to oddzialowywac?? czy to raczej cos nie tak? wizyta 5 czerwca, a ja jakos bojam czy na pewno wszystko ok, te chudziutkie mamy juz widza wybrzuszenia, u mnie przez tluszczyk nie widac co nie jest pocieszeniem bo nie moge popatrzec czy tam jest :p
 
Do góry