reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

hej dziewczyny,
ja trochę mniej się odzywam, ale też Was regularnie czytam. Dzisiaj cały dzień na zakupach , a potem na dworku.
Szczerze mówiąc to mam problem z ciuchami :/ nosze rozmiar S, ale te ciążowe są jeszcze zbyt obszerne, spodnie kupiłam malutkie a i tak mi z dupy spadają :/ a z kolei jak biorę wieksze rozmiary to mam wrażenie, że wyglądam jak w worku. Jakoś w ogóle się przestawić na nowe warunki nie umiem :/ Nie widzę siebie w nowej formie ;p
@LayDeeK ja tydzień temu byłam chora , zatoki i gardło, więc z wypróbowanych metod :
na gardło tantum verde w psikadełku, nawilżająco tabletki isla. Herbaty z cytryną. Odradzam Wam wszelki słodzone soki i miody, bo wbrew wszystkiemu dodawanie sobie cukrów w chorobie ma odwrotny skutek niż pomaganie, bo wirusy się żywią cukrami.
Wzmacniająco sok z aronii niesłodzony, chrzan do kanapek. Czosnek mnie odrzuca w ciąży....
Na katar płukanie nosa solą morską.

@estrelicia gratuluje pierwszych ruchów, u mnie dalej nic, coś tam niby puknie niby stuknie, ale nie mogę powiedzieć na sto procent że to dziecko, mozliwe że sobie wmawiam :)
 
reklama
Ale jestem zmęczona...jazda 2h samochodem dzisiaj mnie wykończyła. Juz pod koniec to ledwo siedziałam w samochodzie. A i tak zrobiliśmy jeden przystanek.

Ale mimo wszystko dzień udany :) pogoda była piękna :)

Katia ja mam 168cm wzrostu. Sukienkę noszę i do płaskich i do butow na obcasie :) (te na razie odstawione, a tak lubię na szpilkach chodzić :) )

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
Hej dziewczyny ! Ja akurat na urlopie w Polsce wiec nie mam czasu teraz za bardzo pisac.
Super pogoda no i w koncu czas mozna z rodzinka spedzic [emoji4]
Przyjechalismy autem- 27 h- nigdy wiecej w ciazy.. Na szczescie wracamy samolotem [emoji2]
No i najwazniejsze! Bylismy u polskiego ginekologa na usg i bedzie chlopiec [emoji7] [emoji7] caly czas czulam, ze to dziewczynka a tu taka niespodzianka- bedzie Igorek [emoji1]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej!

Lena co się stało? Chodzi o jakaś osobę publiczna jesli o nikogo z forum?

Emsi ja tez mam beznadziejna cerę. Ratuje się makijażem. Bez wyglada beznadziejnie. Koleżanki pocieszają, ze to mija wraz ze wzrostem ciąży. Oby :p w pierwszej ciąży cerę miałam boska.
Kiedy masz polowkowe? :) my zawsze mamy jakoś podobnie wizyty

Myszka dzięki za info! A nie prześwituje ta sukienka? Ja mam 171cm wiec podobnie :)

Hugins gratuluje serdecznie Syneczka :) korzystajcie z pięknej pogody i ładujcie baterie :)

Dziś wyjątkowo mąż jest w pracy, wiec jesteśmy z małym sami na placu boju. Na obiad zrobie pulpeciki i pewnie później pójdziemy do parku.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ! Ja akurat na urlopie w Polsce wiec nie mam czasu teraz za bardzo pisac.
Super pogoda no i w koncu czas mozna z rodzinka spedzic [emoji4]
Przyjechalismy autem- 27 h- nigdy wiecej w ciazy.. Na szczescie wracamy samolotem [emoji2]
No i najwazniejsze! Bylismy u polskiego ginekologa na usg i bedzie chlopiec [emoji7] [emoji7] caly czas czulam, ze to dziewczynka a tu taka niespodzianka- bedzie Igorek [emoji1]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję synka :-) mój najstarszy syn ma tak na imię :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Witam się niedzielnie :)
jak samopoczucie?
I mnie póki co jest ok. Mezus z samego rana zrobił kawkę i śniadanko :) zapowiada się słoneczny dzień

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Dziś ma być 27 w cieniu, więc zamierzamy pewnie do łazienek uderzyć, bo tam pod drzewami cień będzie, a szkoda w domu siedzieć w taką pogodę. Wczoraj wieczorem i dziś rano wydawało mi się, że poczułam maleństwo, takie delikatne pojedyncze puknięcia. Nawet pod ręką je wyczułam :) Oby to było to, bo po tej amnio bardzo się stresuję czy z dzieckiem oby na pewno ok. Zresztą 1,2 czerwca powinny być już wyniki.
 
cześć dziewczyny ☺

pogoda piękna ide sie dziś opalać ☺ a raczej wypalić ciążowe niedoskonałaści z cerą ☺

@LayDeeK mnie na gardło lekarz przepisał płukanie szałwią ( o dziwo pomaga ) ☺
gratuluje super oceny ☺

@ann9 ja też tak mam, jak siedze za długo na krześle albo jak sie schylam ☺ tłumacze sobie to tak że macice gniote
 
Hej wszystkim w tę słoneczną niedzielę. ;)
Ja dzisiaj jakoś nie w humoru, stresuje się czy z dzieciaczkami wszystko w porządku. Taki wewnętrzny niepokój mnie dopadł. A USG mam dopiero 12.06 oszaleje do tego czasu :(
 
reklama
@89Katia tez się pocieszam, ze w końcu zacznie mijać [emoji4] tylko na te moment chyba idzie w stronę kulminacji [emoji33]
Tak podobnie jak zawsze [emoji4] ja mam pomiędzy Twoimi 21.06

@hugins gratulki [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry