reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Jestem Jestem,Tylko na październikowych
emoji6.png
Mamy się całkiem nieźle, dziś zaczynamy 20tc, Helenka rośnie jak na drożdżach, fika w brzuszku choć te ruchy są delikatne ze względu na łożysko na przedniej ścianie
emoji4.png
W przyszłym tygodniu mamy już połówkowe, Nie mogę się doczekać
emoji7.png
emoji173.png
A co u Was? Jak się czujesz?

w57v3e3kc5lxwrmy.png
A :)
Czyli jednak październik:)
Fajnie że wszystko dobrze, u mnie też łożysko na przedniej ścianie. czuję się już lepiej, wreszcie mdłości odpuszczają.
 
@ati92 ja też mam włosy na brzuchu i to coraz więcej... Mój mąż się śmieje że zarastam. Nie fajnie się z tym czuje ale co zrobię :) golić ich nie będę bo jeszcze mocniejsze urosną. :D

Jak ja Wam zazdroszczę że już znacie płeć... Ja się dopiero dowiem pod koniec czerwca. Niby przeczuwam chłopczyka ale zawsze jakieś ziarno niepewności jest.
 
@ati92 ja też mam włosy na brzuchu i to coraz więcej... Mój mąż się śmieje że zarastam. Nie fajnie się z tym czuje ale co zrobię :) golić ich nie będę bo jeszcze mocniejsze urosną. :D

Jak ja Wam zazdroszczę że już znacie płeć... Ja się dopiero dowiem pod koniec czerwca. Niby przeczuwam chłopczyka ale zawsze jakieś ziarno niepewności jest.

Niby znam, ale doktorek powiedział, że będziemy jeszcze potwierdzać, to jeszcze gorsze niż gdybym nic nie wiedziała. 6 kolejna wizyta, oby się maluch dobrze ułożył do potwierdzenia :)
 
Ja miałam laktator i przydal sie jak wychodzilam na dłużej..ale ręczny... mysle ze nie jest konieczny elektryczny. Teraz nadal go mam i ciesze się ze nie sprzedałam. Chociaż tym razem zamierzam unikac butelki i tylko piersią minimum do roku... to totalna wygoda i oszczędność pieniedzy i czasu.

Co do wygody i oszczędności pieniędzy to prawda, ale z czasem nie do końca u mnie córka potrafiła wisiek na piersi nawet 1 h, 10-15 minut przerwy i znów powtórka, dopiero jak po karmieniu z jednej piersi 20 minut i z drugiej też 20 minut, dałam jej butle z moim odciągniętym mlekiem (dojadała około 30 ml) zasypiała i jakieś 90 minut spokoju od karmienia było. Tak było w ciągu dnia, w nocy karmienie maks z piersi zajmowało mi 15 minut i po tym spala ponad 4 h. Później jak przeszłam na mm, przygotowanie posiłku długo nie trwało, bo zawsze w termosie miałam już przygotowana ciepła wodę a w butelce chłodną.
---------
89Katia będzie dobrze, zobaczysz:)

----------
Powodzenia dla dziewczyn co dziś wizytują.
---------
Ja dziś idę na amniopunkcje, już od rana się denerwuje, cały czas staram się coś robić żeby o tym nie myśleć...
 
reklama
Jestem po badaniu. Jest plamienie. Dosyć spore. Usg jeszcze nie miałam. Zostawiają mnie w szpitalu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry