reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@Monika8.11 ja z pierwszym antybiotyki zwlekalam kilka dni bo myslalam ze samo przejdzie ale bylo gorzej... Pani w aptece poradzila zeby 2x dziennie brac oslonowe zeby uchronic sie od infekcji dowcipnej i brac te oslonowe jeszcze z tydzien po antybiotykoterapii.
 
Witamy sie po wizycie;-) swoje trzeba bylo wyczekac ale moje kochane dziecko zaraz po dotknieciu glowica pokazalo co ma miedzy nozkami;-)
100% Amelka;-)
184gr wazy 12cm niestety nie mam zdjecia bo nie mozna jej bylo uchwycic w calosci;-)
W nagrode zjadlam wrapa w maku a teraz odpoczywam i po druga ksiezniczke lece;-)
Super gratuluję dziewczynki ❤
 
Hej Dziewczyny... witam nowe mamusie... im wiecej tym lepiej bo kazda z Was ma swoje doświadczenie w różnych tematach.

Katia ciesze się, ze Was wypuscili.... kamień z serca ze jest dobrze.

Anusiak sliczne imię i gratuluje Dziewczynki... mam 9 letnia córkę... jest super [emoji4]

Marika nie przejmuj sie glupimi poszukiwaniami brzuszka... ja tez szukałam a teraz tak wywalilo ze maz zaczal gadac do brzucha... to bylo z dnia na dzień... w wolnej chwili pokaże... boje sie jak bedzie w 9tym.

Nie ogarnelam jeszcze dokladnie Wszystkich postów ale zaraz nadrobie [emoji4]

Wczoraj sie przelamalam i kupilam pierwszego pajacyka do szpitala dla Dawida... ogólnie to po krwawieniach troche sie boje cokolwiek kupowac... ale to przeciez zabobony.

1496323356-aaaaaa.jpeg


I oczywiście na Dzień Dziecka obkupilam córkę na całe lato.

Sto lat dla Waszych wszystkich Pociech i tych ktore w brzuszkach tez.

Trzymam kciuki za wizyty dziewczyn.
 
Witamy sie po wizycie;-) swoje trzeba bylo wyczekac ale moje kochane dziecko zaraz po dotknieciu glowica pokazalo co ma miedzy nozkami;-)
100% Amelka;-)
184gr wazy 12cm niestety nie mam zdjecia bo nie mozna jej bylo uchwycic w calosci;-)
W nagrode zjadlam wrapa w maku a teraz odpoczywam i po druga ksiezniczke lece;-)
Gratuluję dziewczynki :)
 
Witamy sie po wizycie;-) swoje trzeba bylo wyczekac ale moje kochane dziecko zaraz po dotknieciu glowica pokazalo co ma miedzy nozkami;-)
100% Amelka;-)
184gr wazy 12cm niestety nie mam zdjecia bo nie mozna jej bylo uchwycic w calosci;-)
W nagrode zjadlam wrapa w maku a teraz odpoczywam i po druga ksiezniczke lece;-)
Czy widzicie taką zależność jednej płci? Że jak ktoś ma chłopca to drugi będzie chlopiec i na odwrót? Mniej jest parek :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
ann9 ja mam też PCT dużo powyżej normy Ale czekam jeszcze na wizytę u lekarza zobaczymy co powie.
Asik witamy nową mamusie! ;)

Właśnie wróciłam do domu i oglądam swoją zdobycz. Kiedy zakupujecie wyprawkę? Wiem, ze niektórzy czekają z tym do końca (kwestia przekonań , zabobonow itp.) Ja z wozeczkiem i łóżkiem poczekam ale drobnostek nie mogę sobie odmówić ;)
 
Do góry