reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Moja 6letnia corcia z wrazenia ze bedzie miala siostrzyczke zapomniala o prezencie na Dzien Dziecka i dopiero jak weszlysmy do domu to sie zapytala czy w tej torbie ktora nioslam jest prezent dla niej;-)

Moja mama juz zaliczyla pepco;-) cos czuje ze znowu mnie tak obkupi ze do drugiego roku zycia nie bede musiala nic kupic do ubrania;-)
 
reklama
@Anusiak1507 gratuluję Amelki !!! :)

Dziewczyny, a gdzie wyczuwacie macicę? Tak nad spojeniem łonowym, czy trochę wyżej? U mnie dziś 17+0 i wydaje mi się, że się podniosła i jest w połowie drogi do pępka.
 
Witamy sie po wizycie;-) swoje trzeba bylo wyczekac ale moje kochane dziecko zaraz po dotknieciu glowica pokazalo co ma miedzy nozkami;-)
100% Amelka;-)
184gr wazy 12cm niestety nie mam zdjecia bo nie mozna jej bylo uchwycic w calosci;-)
W nagrode zjadlam wrapa w maku a teraz odpoczywam i po druga ksiezniczke lece;-)

Gratuluje księżniczki!!! :)

Dziewczyny zazdroszczę Wam, ze już czujecie ruchy. Ja już 16t4d a nie czuję nic :( myslalam, że poczuje szybko ze wzgledu na szczupła sylwetke, ale to moja pierwsza ciąża wiec pewnie przyjdzie mi jeszcze troche poczekac
Na szczęście wiem, że z moim chłopcem wszystko dobrze więc tak nie panikuje :)
 
Część dziewczyny, chciałabym dołączyć do waszego grona. Od paru dni obserwuje wasze posty i każdy temat jest mi bliski choć często już myślałam, że zwariowałam z wszystkimi dolegliwościami . Może jednak od początku . Na imię mam Aśka i mam 38 lat ( chyba będę najstarsza tu :) ) dzisiaj zaczynam 15 tc i jak część z was jestem po różnych przejściach ciażowych, począwszy od 4 silnych krwawień do ujawnienia się astmy oskrzelowej w ciąży nie wspominając już o badaniach prenatalnych, po których chodziłam przez tydzień nie przytomna ze strachu ( lekarz chyba miał zly dzień i nastraszył mnie że moje dziecko może mieć przy nt 1,6 zd . A dość o smutkach, cieszmy się kolejnym pięknym dniem. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :) i życzę miłego dnia.
Witaj :) najstarsza nie jesteś, ja mam 39 :)
 
@iśka90 ja chyba mam wysoko macice bo brzuch mam twardy i wystający tuż pod piersiami i w okolicy pępka. Nad spojeniem mam tłuszczyk;) chyba tak ma być bo do osób szczupłych nie należę.
 
Dziś nadrabianie Was poszło szybciej :) Niech ten tydzień się skończy, bo inaczej ja się skończę. W pracy mam tyle roboty, że dziś nie wiem kiedy 8h minęło. Teraz zasypiam na siedząco, ale zaraz lecę do fryzjera. Od wczoraj próbuję się dodzwonić po wyniki amnio, bo podpisałam tonę papierów, by udzielili ich też telefonicznie (zresztą każdy je wypełnia), a tam nikt nie podnosi słuchawki drugi dzień Przyjdą też listem, ale ja wyjeżdżam w poniedziałek na tydzień i chciałam znać już. No cóż pewnie mąz mi przez telefon będzie czytał :)
 
chciałabym ludziom pokazać co na temat ich wścipdkości myślę, siper mieć to w nosie, co inni mówią
ale jak siebie widzę w lustrze to wymiękam...chciałabym być szcxuplejsza, ale nie chodzi o brzuch, mam postawne nogi, uda ogromniaste, których szczerze niecierpie
ale obiadki to mi się po nocy śnią, więc nie mam się co dziwić

zaraz się zbieram na wizytę

jeśli rzeczywiście kwaśne jest na dziewczynkę to na bank ją mam w brzuchu i będzie Abigail, trochę dziwnie, ale jakoś mężowi pasuje, a to on miał wybierać/decydować

i z wzajemnością wszystkiego najlepszego dla waszych pociech w ich wyjątkowym dniu
 
Ja mam jeszcze nisko macicę choć brzuszek spory i też mam problemy już z oddychaniem a o spaniu nie wspomnę, najlepiej jednak na lewym boku ale okropny ból bioder mnie już dopada. Ale czego się nie robi dla dzidzi. Zazdroszczę wam, że znacie już płeć i kupujecie już wyprawkę :)., Ale wszystko w swoim czasie, chyba u mnie strach jest większy jak przyjemność kupowania tych cudnych śpioszków
 
reklama
Do góry