reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

ja powoli kompletuje wyprawkę, zostały mi do po segregowania ciuszki, bo dostałam ich w trzech ogromnych pudłach z przedziałem 0+ do chyba 2 lat :) a potem taśmowo pranie. Zamówiłam do tego od razu worki próżniowe, żeby te ciuchy które będą na później, poprane spakować w te worki a potem jak przyjdzie i na nie czas to żeby były gotowe od razu do użycia, w dodatku mniej miejsca zajmą w szafie.
Karolyn1987 daj znać po wizycie; ja mam dopiero w przyszły wtorek i też już nie mogę się doczekać
Aha... widziałam, że ostatnio 'na tapecie' był temat biustonoszy do karmienia... ja robię podejście do tych z H&M, wydają się wygodne, ale jeszcze nie wiem jaki rozmiar, bo nie wiem jak duże urosną :)
 
reklama
Hej. Dawno nie pisalam...
Kejt87 witamy!! Ja mam termin na 25 listopad wiec bedziemy sie wzajemnie wspierac
Dziewczyny u mnie od wczoraj dramat... leze i nie mam sily reka ruszyc. Pogoda tymbardziej poglebia moj stan... dzisiaj musialam po raz kolejny jechac z moim kotem do weterynarza bo sie nabawil jakiegos pasludnego chorubska. Na szczescie wszystko jest pod kontrola zebym ja sie czyms nie zarazila:/ pan maz niestety jest w pracy caly dzien. No i niestety cale te badania kociaka i ppbieranie mu krwi skonczyly sie tym ze zaslablam u wet... teraz leze i odpoczywam
 
Hej. Dawno nie pisalam...
Kejt87 witamy!! Ja mam termin na 25 listopad wiec bedziemy sie wzajemnie wspierac
Dziewczyny u mnie od wczoraj dramat... leze i nie mam sily reka ruszyc. Pogoda tymbardziej poglebia moj stan... dzisiaj musialam po raz kolejny jechac z moim kotem do weterynarza bo sie nabawil jakiegos pasludnego chorubska. Na szczescie wszystko jest pod kontrola zebym ja sie czyms nie zarazila:/ pan maz niestety jest w pracy caly dzien. No i niestety cale te badania kociaka i ppbieranie mu krwi skonczyly sie tym ze zaslablam u wet... teraz leze i odpoczywam
Skad te zaslabniecia? Troche niepokojaco to brzmi?

Sent from my LG-H850 using Forum BabyBoom mobile app
 
Nie wiem wlasnie... kota leczymy od 3 dni i dzisiaj musieli mu krew pobierac;musialam go trzymac a bardzzzzoooo nie lubie ppboerania krwi. Mozliwe ze ta sytuacja mnie tak zestresowala ze zaslablam...
Porwalam sie z motyka na slonce biorac go do weterynarza samotnie
 
ja powoli kompletuje wyprawkę, zostały mi do po segregowania ciuszki, bo dostałam ich w trzech ogromnych pudłach z przedziałem 0+ do chyba 2 lat :) a potem taśmowo pranie. Zamówiłam do tego od razu worki próżniowe, żeby te ciuchy które będą na później, poprane spakować w te worki a potem jak przyjdzie i na nie czas to żeby były gotowe od razu do użycia, w dodatku mniej miejsca zajmą w szafie.
Karolyn1987 daj znać po wizycie; ja mam dopiero w przyszły wtorek i też już nie mogę się doczekać
Aha... widziałam, że ostatnio 'na tapecie' był temat biustonoszy do karmienia... ja robię podejście do tych z H&M, wydają się wygodne, ale jeszcze nie wiem jaki rozmiar, bo nie wiem jak duże urosną :)

Kejt87 tez sie przymierzam do tych z H&M. Pewnie bede mierzyc w sklepie i uznam czy mi pasuja. Na poczatek kupie max 2szt. Musze juz niestety wkladki kupic do stanika bo mecza mnie te ciagle plamy
Pyt do tych bardziej doswiadczonych. Chcialabym karmic piersia, ale zobaczymy jak bedzie. Powinnam pomysles przed porodem o wyborze ewentualnego laktatora? Wybrac chociaz model? Co polecacie: reczny czy elektr?
 
Hmm ja kupilam dopiero po porodzie i to wtedy kiedy stwierdzilam ze będę zostawiac mezowi odciagniety pokarm.Ale nie miałam nigdy klasycznego nawalu pokarmu. Ja kupilam lovi prolactis. Tu jest i ręczny i elektryczny w zestawie. Polecam. Ja kupiłam używke bo nowy jest drogi

Sent from my LG-H850 using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja kupiłam po porodzie bo mialam bardzo dużo pokarmu i córka miała problem ze złapaniem twardej piersi więc odciągałam trochę przed karmieniem żeby było jej łatwiej. Wybrałam najtańszy, ręczny laktator jaki był w sklepie, bo nie zamierzałam odciągać więcej. Przydał się jeszcze później przy rozszerzaniu diety, odciągałam nim trochę mleka do kaszki albo zupki jak córka nie chciała jeść. Wtedy zjadała.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! czy mogę dołączyć do Waszej grupy??
jest to moje pierwsze takie forum... jestem w 33tc, co prawda już końcówka, ale jest to moja pierwsza ciąża i pomyślałam, że warto by było nawiązać nowe znajomości i móc podzielić się swoimi doświadczeniami z kimś kto jest na podobnym etapie i jak nikt inny choć trochę Cię zrozumie
1f642.png

widzę, że nie tylko ja mam dzisiaj samopoczucie jak dzisiejsza pogoda...
niestety nie jestem w stanie przeczytać i nadrobić wszystkich Waszych postów by Was bliżej poznać, bo jest ich pokaźna liczba (co mnie bardzo cieszy, że cały czas się udzielacie), ale o kilka/kilkanaście się cofnęłam.
W razie czego pytajcie, będzie mi też łatwiej się wdrożyć :)

cześć! :) super, że do nas dołączyłaś. Mi takie forum jak to bardzo pomogło w pierwszej ciąży :) człowiek nie czuję się z tym wszystkim "taki samotny". W końcu kto lepiej zrozumie ciężąrną, jak nie druga brzuchatka :p
 
reklama
cześć dziewczyny :* ooo kurde....ale ożywienie na forum :) nie ma co robić w taką pogodę to każdy zerka na komputer :p

Ja już po wizycie u gin - synuś waży 2273g :) u mnie o dziwo waga spadła o pół kg, ale myślę, że to kwestia ustawienia wagi czy coś. Nic nie zapowiada wczesniejszego porodu: wszystko zamknięte, szyjka długa. Trzymamy się terminu 5-7.11. Przyznam Wam, że mimo parszywej pogody mam dużo energii i siły do działania i bardzo mnie to cieszy :) z drugiej strony już mi się dłuży i chętnie przyspieszyłabym o te dwa tygodnie :p

ja staników do karmienia nie kupuję - mam mały biust i w poprzedniej ciąży chodziłam namiętnie w takich topach sportowych, które się u mnie super sprawdziły. Miękkie, tanie, wygodne :) no, ale mi tam nie ma za bardzo co podtrzymywać, także wiecie.. :p
 
Do góry