reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

nie, ale ziemniak się ugotuje, w wersji hard wyjdą chipsy solone ;)
a poważnie mi pomagało, nawet leki od neurologa na receptę nie a te ziemniaki i kawa z sokiem. cytryny tak
a miałam ból do wymiotów i paraliżu mięśni twarzy
No u mnie też migrena powoduje wymioty i zaburzenia widzenia [emoji20] Kurczę to spróbuję tych ziemniaków, może i na mnie zadziała [emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Cześć!!
Życzę wszystkim owocnych wizyt[emoji173][emoji173][emoji173]
Witam Nowe Mamusie
Ją plamienia implatacyjnego nie miałam ale miałam dziwne uczucie w nocy w momencie kiedy powinnam się spodziewać miesiaczki- wtedy jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży mianowicie w nocy obudził mnie dość silny ból brzucha przez sen wstałam momentalnie ból minął poszłam do łazienki bo myślałam że dostałam okres bo zawsze mam bolesne miesiączki ale okazało się że to nie miesiączka już myślałam że przez sen może mi się zdawało więc może to było zagnieżdżenie się zarodka Jak myślicie Dziewczyny?
Mnie też czasem pobolewa dół brzucha a jak byłam ostatnio na wizycie dostałam też Duphaston Mam brać 2 razy dziennie poza tym objawy brak No może zwiększony apetyt.

0mlp3eea9ecaa9e9.png
 
@KaSia86 dobrze, że mogłaś wcześniej wyjść do domu. Odpoczywaj.

@gosjulka85 być może to był ból implantacyjny

@Carmen24 witaj! Cieszę się, że jesteś!

A ja mam mdłości?! Wczoraj też coś takiego czułam, ale wydało mi się, że sobie wkręcam. Ale teraz wyraźnie odrzuciło mnie od jedzenia i tak niefajnie mi w przełyku...
Czyli mam tak, że od rana wszystko fajnie i jem duże śniadania, a popołudniami brak apetytu i mdłości.
 
Dziewczyny wy wszystkie liczylyscie tydzień ciąży z kakendarzykiem ?? Pozniej jednak na usg jest roznica o 2 tyg ??
Ja ide dopiero 24 marca i boję sie, że nic nie zobacze :(
Od czasy do czasu zaboli bardzo lekko w piersiach lub pod pachami.
W dniu miesiaczki bolal mnie brzuch, wczoraj tak samo. Dzis juz tylko sporadyczne lekkie klucia....niekiedy mam napady jedzenia, ale nic specjalnego....wiem moze panikuje bo w 1ej ciazy zyganko.bylo w 8 tyg (dwa tyg po zrobieniu testu )

Jak to sie mowi nie chce wywolywac wilka z lasu ale az nie dowierzam,ze nic mi.nie jest (jeszcze [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] )

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@KaSia86 dobrze, że mogłaś wcześniej wyjść do domu. Odpoczywaj.

@gosjulka85 być może to był ból implantacyjny

@Carmen24 witaj! Cieszę się, że jesteś!

A ja mam mdłości?! Wczoraj też coś takiego czułam, ale wydało mi się, że sobie wkręcam. Ale teraz wyraźnie odrzuciło mnie od jedzenia i tak niefajnie mi w przełyku...
Czyli mam tak, że od rana wszystko fajnie i jem duże śniadania, a popołudniami brak apetytu i mdłości.
Mam dokładnie to samo, tylko popołudniowe mdłości przerodziły się w mdłości całodzienne [emoji43] I mam strasznie wrażliwy nos- najbardziej śmierdzą mi odświeżacze powietrza i swoje ciuchy muszę prać bez płynu do płukania [emoji12]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Hejka
Gratuluje udanej wizyty B.....sorki ze nicku nie pamiętam ale mi się nie zacytowalo; ( ja też za 2tyg idę do gina; )odlicza dni
Ja wam powiem ze w ogóle nie mam zachcianek mdlosci też nie specjalnie tylko spać mi się chce i lekko osłabiona jestem; /u nas wie tylko parę osób rodzinka jeszcze nie dowiedzą się po lekarzu
 
Dziewczyny wy wszystkie liczylyscie tydzień ciąży z kakendarzykiem ?? Pozniej jednak na usg jest roznica o 2 tyg ??
Ja ide dopiero 24 marca i boję sie, że nic nie zobacze :(
Od czasy do czasu zaboli bardzo lekko w piersiach lub pod pachami.
W dniu miesiaczki bolal mnie brzuch, wczoraj tak samo. Dzis juz tylko sporadyczne lekkie klucia....niekiedy mam napady jedzenia, ale nic specjalnego....wiem moze panikuje bo w 1ej ciazy zyganko.bylo w 8 tyg (dwa tyg po zrobieniu testu )

Jak to sie mowi nie chce wywolywac wilka z lasu ale az nie dowierzam,ze nic mi.nie jest (jeszcze [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1] )

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Lekarze też liczą tydzień ciąży od dnia ostatniej miesiączki :)
 
reklama
@Carmen24 chyba większość z nas na początku nie czuła nic oprócz podbrzusza i napadów głodu :p teraz to się stopniowo zmienia. Kiedy miałaś ostatnią @?

@KaSia86 czyli mówisz, że wszystko przede mną :p A co tam! Ważne, żeby dzidziuś rósł zdrowo :)
 
Do góry