reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziękuję dziewczyny.
Rano już czułam, że będzie koniec- skończył się ból piersi. Pojechałam do pracy, zrobiłam bhcg i na 3 lekcji zaczął się ból podbrzusza i silny krzyża plus krwawienie. Dobrze, że rano mnie tknęło, żeby podpaske założyć, bo mieliby używanie do końca roku.
Na razie idzie powoli, tylko boli bardzo.
 
Dziękuję dziewczyny.
Rano już czułam, że będzie koniec- skończył się ból piersi. Pojechałam do pracy, zrobiłam bhcg i na 3 lekcji zaczął się ból podbrzusza i silny krzyża plus krwawienie. Dobrze, że rano mnie tknęło, żeby podpaske założyć, bo mieliby używanie do końca roku.
Na razie idzie powoli, tylko boli bardzo.
Tak mi przykro, wiem co czujesz, przeszlam to dwa razy. Wiem, ze to moze nie jest dobry moment, ale zdiagnozuj się jesli to się powtarza, jak będziesz miała jskies pytania, to na wątku poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne podpowiemy Ci. Trzymsj się!
 
reklama
Cześć dziewczyny :)Testy był w 40dc dniu i 42 dc obydwa testy z dość mocną kreską po 5 minutach.Usg miałam w 42dc ale lekarz widział tylko czarną kropeczkę ale nie mogła powiedzieć czy to ciąża.Mam cykle nie regularne co 30 parę dni ,mówił że owulacja mi się mogła przesunąć i może to być dopiero 3 tydz.
 
Do góry