reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@Patuśka11 Nic się nie martw, ja też pierwszy test zrobiłam wieczorem jeden dzień przed terminem spodziewanej @, następnego dnia rano kolejny - oba pozytywne z grubymi wyraźnymi kreskami ;) Nastepnego dnia, czyli dzień po spodziewanej @ poleciałam na bete. Wynik tego dnia 1073. Tego samego dnia oczywiście wizyta u ginekologa, ale równieź nic nie było widać jeszcze. Dwa dni później powtórka bety - 2318. Teraz czekam do tej soboty na kolejne usg. Myślę, że jesteśmy po prostu niecierpliwe i za wcześnie pobiegłyśmy do lekarzy :p Zrób sobie badanie beta hcg w odstępach dwóch dni i zobacz czy ładnie przyrasta :) i myśl pozytywnie kochana!
 
@Antonia2016 moja @ powinna być w tamtym tygodniu. :p
Ja już powinnam mieć drugą @, na szczęście dalej nie ma [emoji12][emoji16]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Siedziałam na krześle ironia ma sobie paznokcie, boli mnie troszkę gardło i chciałam wstać wziąć tabletkę do ssania noga mi zdretwiala i przewróciłam się centralnie zahaczając jeszcze o kabel i dywanik, mało tego przewróciłam sie na stolik synka na którym rysuje uderzając brzuchem. .. na szczęście nie nisko tylko w okolicach żołądka..
No radzę sobie nie mam wyjścia mąż mnie obsługuje dziś już poodkurzal i pomyl podłogi [emoji16][emoji4][emoji6] mam owinieta w bandaż elastyczny..

0mlp3eea9ecaa9e9.png
O matko, ale się załatwiłaś [emoji33] Uważaj na siebie i wracaj do zdrowia [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
@Patuśka11 Nic się nie martw, ja też pierwszy test zrobiłam wieczorem jeden dzień przed terminem spodziewanej @, następnego dnia rano kolejny - oba pozytywne z grubymi wyraźnymi kreskami ;) Nastepnego dnia, czyli dzień po spodziewanej @ poleciałam na bete. Wynik tego dnia 1073. Tego samego dnia oczywiście wizyta u ginekologa, ale równieź nic nie było widać jeszcze. Dwa dni później powtórka bety - 2318. Teraz czekam do tej soboty na kolejne usg. Myślę, że jesteśmy po prostu niecierpliwe i za wcześnie pobiegłyśmy do lekarzy :p Zrób sobie badanie beta hcg w odstępach dwóch dni i zobacz czy ładnie przyrasta :) i myśl pozytywnie kochana!
Czyli nie jestem sama lekarz mi powiedział na prywatnej wizycie że mam dwa wyjścia czekać tydzień albo beta zdecydowałam się czekać ale teraz sama nie wiem czy dobrze zrobiłam.Aż sama czekam niecierpliwie na Twoje usg.A masz jakieś objawy?
 
Ja obecnie jem co pól godziny mniej więcej bo jak tylko poczuję delikatny głód to mdłości dają się we znaki. Od słodyczy zupełnie mnie odrzuciło. Śledzie w śmietanie, ogórki kiszone i sok z wyciskanych pomarańczy to teraz moje "must have" :D
Boooże mam to samo, jem na okrągło bo wtedy choć na trochę mdłości mijają... Jak tak dalej pójdzie to w październiku będę się turlać [emoji23]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
@Patuśka11 Bete możesz jeszcze zrobić w każdej chwili prywatnie w jakimś laboratorium jeśli chcesz. A co do moich objawów to ból piersi, mdłości - właściwie całodniowe - muszę co chwilę coś przegryzać, wtedy jest lepiej. No i odrzuciło mnie od słodyczy. Poza tym cały czas tu mnie zaboli, tam zakłuje :p i od dwóch dni parcie na pęcherz. Czasem jakiś zawrót głowy. A Ty? Jak się czujesz?
 
reklama
Do góry