reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dziękuję dziewczyny.
Rano już czułam, że będzie koniec- skończył się ból piersi. Pojechałam do pracy, zrobiłam bhcg i na 3 lekcji zaczął się ból podbrzusza i silny krzyża plus krwawienie. Dobrze, że rano mnie tknęło, żeby podpaske założyć, bo mieliby używanie do końca roku.
Na razie idzie powoli, tylko boli bardzo.
Bardzo przykro :( trzymaj się!

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Patuśka11 Bete możesz jeszcze zrobić w każdej chwili prywatnie w jakimś laboratorium jeśli chcesz. A co do moich objawów to ból piersi, mdłości - właściwie całodniowe - muszę co chwilę coś przegryzać, wtedy jest lepiej. No i odrzuciło mnie od słodyczy. Poza tym cały czas tu mnie zaboli, tam zakłuje :p i od dwóch dni parcie na pęcherz. Czasem jakiś zawrót głowy. A Ty? Jak się czujesz?
Właśnie zero objawów lekkie kłucie w brzuszku i ból piersi był ale ustąpił boje się że beta spada.A u mnie badania robią tylko od pon do pt i to od7 do 9 to raczej od pt do pon za długo by było w nast tyg pójde jeszcze prywatnie zobaczymy co powie.Mimo wszystko nadal uwierzyć nie mogę :)
 
Cześć dziewczyny :)Testy był w 40dc dniu i 42 dc obydwa testy z dość mocną kreską po 5 minutach.Usg miałam w 42dc ale lekarz widział tylko czarną kropeczkę ale nie mogła powiedzieć czy to ciąża.Mam cykle nie regularne co 30 parę dni ,mówił że owulacja mi się mogła przesunąć i może to być dopiero 3 tydz.
Przecież owulacja mogła być później i dlatego nic nie widać :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Patuska11 myśle, ze za wczesnie byłaś na usg po prostu.

Ja mam dziś mega słaby dzień.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@Patuśka11 Ja też dzisiaj na przykład mam mniejsze dolegliwości ze strony brzucha niż do tej pory. Wczoraj natomiast cały dzień męczył mnie ból na wysokości lewej nerki. Myślę, że to tak już jest, że raz objawy są silniejsze, raz słabsze. Nie martwmy się na zapas bo to na pewno naszym fasolkom nie pomoże. Musimy się uzbroić w cierpliwość.

@89Katia Źle się czujesz?

@Mimi2330 Ja od wczoraj też mam przygody z pracodawcą...
 
reklama
@Adrianna.em czuje się słaba i mam zawroty głowy. Dziś tylko Ogarnelam trochę mieszkanie i ugotowałam bigos. Koniec mojej aktywności.
Pospalam trochę w dzień i myślałam, zejdź będzie ok, ale po pół godziny znowu słabo.
Poszłam po syna i na zewnątrz było ok, a jak tylko wdrapałam się na 4 piętro to od razu położyłam się na kanapie i chyba zostanę tu do wieczora.
Paradoksalnie złe samopoczucie mnie trochę ciszy, bo rano jeczalam, ze nie czuje się w ciąży [emoji23]

@Kasiaagaa witaj :)

Za rada lekarza kupiłam witaminy dla kobiet w ciazy(wcześniej stosowałam tylko kwas foliowy). Już zapomniałam jakie to drogie może być!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry