reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

nie zazdrosc mdlości iśka.. mnie męczą cale dnie i tak bedzie jeszcze 5 tyg.do konca 1 trym. liczę kazdy dzien by to sie skonczylo, bo uczucie beznadziejne :(((

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Matkooo dziewczyny!!! Wlasnie wszystkie objawy ustapily! Na pewno cos jest nie tak!! Wstalam teraz do toalety i nic.. Ani niedobrze ani cycki ;( chyba koniec...
Postaram sie jakos zasnac ale marne szanse..
 
Matkooo dziewczyny!!! Wlasnie wszystkie objawy ustapily! Na pewno cos jest nie tak!! Wstalam teraz do toalety i nic.. Ani niedobrze ani cycki ;( chyba koniec...
Postaram sie jakos zasnac ale marne szanse..
Ejjjj, ejjjjj, kochana!! Wdech wydech - spokojnie. Przecież nikt nie powiedzial ze objawy ciążowe muszą byc 24/7. Moze wieczorem organizm inaczej reaguje, moze tez sie przyzwyczaił do poziomu hormonów.. moze tak Ci sie wydaje, ze objawy przeszły :)
Ale domyslam się, ze czujesz ogromny stres, sama widze po sobie jak sie doszukuje tych objawów, ehh. Wydaje mi sie ze mniej sikam niz np pare dni temu i tez zaczynam juz głupie schizy, ale z drugiej strony moze mniej pije i dlatego.

Poczekaj do jutra, jeśli zaden objaw nie wróci, zadzwon do lekarza i umow sie na szybką wizytę dla swojego wlasnego spokoju. Ktory masz tydzien?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ejjjj, ejjjjj, kochana!! Wdech wydech - spokojnie. Przecież nikt nie powiedzial ze objawy ciążowe muszą byc 24/7. Moze wieczorem organizm inaczej reaguje, moze tez sie przyzwyczaił do poziomu hormonów.. moze tak Ci sie wydaje, ze objawy przeszły :)
Ale domyslam się, ze czujesz ogromny stres, sama widze po sobie jak sie doszukuje tych objawów, ehh. Wydaje mi sie ze mniej sikam niz np pare dni temu i tez zaczynam juz głupie schizy, ale z drugiej strony moze mniej pije i dlatego.

Poczekaj do jutra, jeśli zaden objaw nie wróci, zadzwon do lekarza i umow sie na szybką wizytę dla swojego wlasnego spokoju. Ktory masz tydzien?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za szybka odpowiedz :* tydzien jest 6 i 2 dni. Te objawy to tak nagle a wczoraj jeszcze bol krzyża i troche jakby brzucha.. Ciężko okreslic te bole. Wizyte mam 27
 
Dokladnie. W pierwszej ciazy tez tak mialam, ze te objawy typowo ciazowe to co jakis czas jakby ktos pilotem wlaczal i wylaczal :) a wszystko bylo ok
Jedne beda mijaly, beda sie pojawialy kolejne. Minie pierwszy trymestr, minął mdlosci, potem bedziemy narzekaly na opuchniete stopy :)
Dziękuję! To bylo dla mnie takie zaskoczenie wstac z lozka w nocy siku i nic nie poczuc! A byly takie mdlosci. Moze fasolka mi troche odpuscila, bo czulam sie fatalnie!
 
Dziękuję za szybka odpowiedz :* tydzien jest 6 i 2 dni. Te objawy to tak nagle a wczoraj jeszcze bol krzyża i troche jakby brzucha.. Ciężko okreslic te bole. Wizyte mam 27
To idziemy leb w leb :D u mnie tez o polnocy stuknął 6t+2d :D ja mam wizyte w czwartek 23.03, w koncuuuu :D

Te stresy to nam juz niestety będą towarzyszyć do końca, ciąża uczy cierpliwości.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To idziemy leb w leb :D u mnie tez o polnocy stuknął 6t+2d :D ja mam wizyte w czwartek 23.03, w koncuuuu :D

Te stresy to nam juz niestety będą towarzyszyć do końca, ciąża uczy cierpliwości.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to druga wizyta. Mam ogromna nadzieje uslyszec serduszko.
Chyba pora spac co?
Nie moge sie tak denerwowac. Odpuszczam, przeciez i tak bedzue co bedzie. A pewnie bedzie dobrze i tylko maluszkowi szkodze.
 
Do góry