reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
A wiecie moze czy szyjka powina byc wysoko? Caly czas mam nisko jak przed okresem. Pamietam ze w poprzednich ciazacg mialam wysoko, ze lekarz mial problem z dotkniecuem jej, ale to juz pod koniec ciazy bylo
 
To teraz moja cierpliwość i pokora zostaje wystawiona na próbę :(
Pęcherzyk jest, zarodek jest, akcja serca jest. Tylko serce bije bardzo powoli :( widziałam od razu zejest nie tak. Z synem kropeczka pulsowała bardzo wyrazie, a tutaj trzeba było się dokładnie przyjrzeć.
Z om to 6tc 6dn
Z usg 6tc 3dn

W poniedziałek kolejne usg.

:(

Dziś co prawda wymiotowałam, ale oprócz tego nie mam objawów :( nie ma mdłości, wczoraj tez nie było.
Piersi bolą, ale nie wiem czy nie mniej :(



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017


Ze spokojem nie denerwuj się bo to teraz niepotrzebne. Myśl pozytywnie poczekaj a będzie dobrze
 
moja jest raczej nisko :)
Ja mam bardzo nisko, zamknieta i troszke tylko wykrecona

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Dzieki, czyli jest jeszcze czas na podejscie do gory ;)
Moze zostac nisko , najwazniejsze ze szczelnie zamknieta.
Ja pamietam jak na moim watku pisalan do dziewczyn z rykiem : szyjka zeszla , idzie okres [emoji22][emoji22] zawsze dzien przed okresem byla nisko.
Nast.dnia wepchnelam palucha i byla nagle wykrecona i sie zamknela ku mojemu zdziwieniu. Jeszcze wieksze zdziwienie bylo jak test byl pozytywny

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Do góry