reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Wynik raczej dobry ale bardziej w tych pomiarach ważny jest przyrost np po 48h niż sama jej wartość :-)

xnw40tc7sy506vxn.png

Właśnie dziwi mnie że dostałam skierowanie tylko na jedną betę bez jejpowtórzenia
 
To teraz moja cierpliwość i pokora zostaje wystawiona na próbę :(
Pęcherzyk jest, zarodek jest, akcja serca jest. Tylko serce bije bardzo powoli :( widziałam od razu zejest nie tak. Z synem kropeczka pulsowała bardzo wyrazie, a tutaj trzeba było się dokładnie przyjrzeć.
Z om to 6tc 6dn
Z usg 6tc 3dn

W poniedziałek kolejne usg.

:(

Dziś co prawda wymiotowałam, ale oprócz tego nie mam objawów :( nie ma mdłości, wczoraj tez nie było.
Piersi bolą, ale nie wiem czy nie mniej :(



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Rozumiem Twoj niepokoj ale jedyne co mozemy zrobic to z optymizmem czekac na poniedzialek.. Ja tez mam wtedy wizyte :)
Mam wielka nadzieje ze obie zakomunikujemy dobre wiesci :)
O ktorej masz wizyte?
 
@89Katia, bardzo współczuję tego stresu :/ ale do poniedzialku na pewno sie rozkręci, to dopiero 6.3 t, masz tez bardzo niewielka roznice miedzy USG a wynikiem z OM, wiec wg mnie to tez dobrze :) Moze sprzet byle jaki i dlatego tez tak widać. Musi byc dobrze!!

No to teraz ja wam sie zamelduje. Jestem po wizycie, z OM mam 6t6d, a USG wyliczyło 6t5d, więc praktycznie idealnie :) serce jest, na USG jest napisane FHR 121, więc to chyba ta częstotliwość (z tego wszystkiego nie zapytalam czy to dobry wynik). Martwi mnie trochę, ze włączył dopplera, czyli ten podsłuch tętna, no ale cóż, przeciez to lekarz w końcu, powinien sie lepiej znac ode mnie. Chociaż jesli o mnie chodzi, bardzo mnie wzruszył ten dźwięk :)
Dzis jeszcze o 17:35 idę na USG piersi, bo kazal mi zrobic.
Nastepna wizyta jest 21.04 ale powiedzial, zebym wpadla do niego do szpitala 11 kwietnia i posłuchamy jeszcze serduszko, zebym przez swieta nie musiala sie zamartwiać. Prenatalne będę mieć 28.04 w szpitalu w ktorym bede rodzić. Ahaaa, no i dostałam dupka 2 x dziennie po 1 tabletce :)


Matko, oby do konca ciąży bylo tak wspaniale.. :)
Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To teraz moja cierpliwość i pokora zostaje wystawiona na próbę :(
Pęcherzyk jest, zarodek jest, akcja serca jest. Tylko serce bije bardzo powoli :( widziałam od razu zejest nie tak. Z synem kropeczka pulsowała bardzo wyrazie, a tutaj trzeba było się dokładnie przyjrzeć.
Z om to 6tc 6dn
Z usg 6tc 3dn

W poniedziałek kolejne usg.

:(

Dziś co prawda wymiotowałam, ale oprócz tego nie mam objawów :( nie ma mdłości, wczoraj tez nie było.
Piersi bolą, ale nie wiem czy nie mniej :(



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017

Póki co się nie zamartwiaj. Trzymam kciuki za następną wizytę
 
reklama
@89Katia, a lekarz Ci powiedział, że wolno bije, czy po obrazie usg tak stwierdzasz? W każdym gabinecie też są różne sprzęty i różnie może to być widać.

Szyjka w ciąży powinna być nisko i zamknięta i twarda. Przed porodem stopniowo się "skraca".
 
Do góry