reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

My tego nie robimy, bo też nie mamy odwagi. Będziemy mieć potem miesiąc miodowy, haha ;p
Ja poprzedniego lekarza pytałam czy możemy i nie widział przeciwwskazań, więc jakoś szczególnie się nie obawialiśmy... Ale teraz celibat! [emoji12]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
reklama
Zrób jeszcze badanie moczu żeby sprawdzić czy bakterii nie ma. U mnie były liczne bakterie więc zrobiłam posiew no i wyszło że w moczu miałam E-coli- skończyło się na antybiotyku, ale na szczęście do teraz mam spokój [emoji4]

w57v3e3ktmvwxeii.png
Nie no w takiej sytuacje w poniedzialek zrobie sobie badanie. Ale puki co musze do tego czasu sobie jakos poradzic

m3sxskjo6qsoarci.png
 
kas90 zastanawiałam się co u Ciebie :)Dobrze,że lekarz sprawdził wszystko dobrze:)

A ja plamie krew z śluzem wymieszana dostałam duphaston na pogotowiu zero badania ani niczego.Czuje że to koniec kilka razy miałam skurcze jak by coś ze mnie wychodziło brzuch mnie boli czasem nie wiem co robić ;/
 
kas90 zastanawiałam się co u Ciebie :)Dobrze,że lekarz sprawdził wszystko dobrze:)

A ja plamie krew z śluzem wymieszana dostałam duphaston na pogotowiu zero badania ani niczego.Czuje że to koniec kilka razy miałam skurcze jak by coś ze mnie wychodziło brzuch mnie boli czasem nie wiem co robić ;/
I wypuścili Cię w takim stanie ze szpitala? Jakie leki przyjmujesz?

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
I wypuścili Cię w takim stanie ze szpitala? Jakie leki przyjmujesz?

w57v3e3ktmvwxeii.png
Miałam od razu 4 tabletki duphastonu wziąć i teraz 3 raz dziennie brać i w razie czego nospe,wizytę mam w poniedziałek i do tego czasu mam czekać...Jestem w 5 tygodniu dlatego raczej nikt tego nie weźmie na poważnie.
 
reklama
Do góry