reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Myszka90 co do depilacji ja podkladam lusterko ale nie jest to za latwe;-) a nogi na wyczucie;-)
Temat karmienia mrozi mi krew w zylach strasznie sie tego boje... Corki nie udalo mi sie karmic przechodzilam przez kapturki laktatory az mala trafila do szpitala i pokarm sie stracil... Mam nadzieje ze teraz sobie poradze a jak nie to mam przyklad ze dziecko karmione ,, sztucznym" pokarmem wyrasta na zdrowe dziecko;-)
Ja mam zamiar karmic maks 6mcy. Lilę karmilam dwa, bo byla wczesniakiem, długo nie mialam ja przysobie i cezko bylo z laktacja. Zaczelam dokarmiac mm i to byl poczatek konca karmienia. Poza tym chyba nie lubilam karmic, no i musialam wrocic na studia i z mm bylo to wygodniejsze bo moglam ja zostawic na caly dzien i nie musialam sciagac mleka miedzy zajeciami. Ah i szybciej przesypiala noce. Co do zdrowia to chyba wiecej zalezy od organizmu i wychowania dziecka w odp warunkach. (nie przegrzewac, i bez sterylych warunkow)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam Mamusie :)

Ja już po śniadaniu.
Na szczęście dzisiaj z energią u mnie troche lepiej, bo wczoraj to była jakaś masakra - przespałam pół dnia :p
Dzisiaj mam ambitny plan posprzątać w szafie, opróżnić komodę dla maluszka itd. Mam nadzieję, że się uda :p
I oczywiście przebieram już nogami bo 5 czerwca mamy wizytę :D

Pięknego dnia!
 
Cześć

Jade do szpitala. Miałam krwawienie.

Na detektorze tętno jest.

Odezwę się pozniej


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj, pisz od razu co i jak:( trzymam kciuki

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Położna mówi ze to plamienie. Niech będzie. Ja tak widziałam krew. Czekam na lekarza. Duży ruch tu rano.

Wyć mi się chce.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry