reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Witam
My z synkiem mielismy goscia rano kolezanka przywiozla synka na 4 g jest w wieku mojego Erica 4 latka.
Skakali rozwalali zabawki a potem zaczeli sie bic nie na moje nerwy.
Teraz zjedlismy i odpoczywamy. Pogoda ladne okolo 25 st.
Milego dnia
 
reklama
A my dziś impreza z okazji 3 urodzin synka. Ja robiłam się że ledwo na krześle siedzę [emoji6] Ale najważniejsze że impreza udana a synek zadowolony [emoji4][emoji4][emoji4] no i pogoda dopisała a robiłam na działce więc miało to dla mnie znaczenie. Od tygodnia na ten dzień zapowiadali deszcz a jednak deszcz nas ominął [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj robiłam badania krwi i właśnie dostałam smsa od mojej gin, że tsh się podwyższył i muszę w poniedziałek przyjść po receptę.
Super lekarz.
Nadal mam wymioty ale już nie takie częste. Za to spore zawroty głowy. Dłuższe jazdy samochodem odpadaja. I ten brak siły. Nie mam siły na nic.
To trzecia ciąża. Dwie poprzednie przy tym to był spacerek.
Milego weekendu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiap3 wszystkiego najlepszego synka :-) nas za tydzień czeka taka impreza, drugie urodziny synka, robimy na farmie ze zwierzętami i też mam nadzieję, że pogoda dopisze a tu w Irlandii to różnie z tym bywa...

Nam dziś udało się pojechać do ogrodu botanicznego, miało niby padać a nie spadła ani kropelka więc wyjazd się udał, dzieci karmily kaczki i wiewiórki :-)
 
24 i nie spał ???? Chyba trochę skorzystały z tego, że ciocia jest zamiast mamy:-D
Spaly.....tylko ja juz chcialam isc do domku tez spac

dzis podprzatalam domek zrobilam obiadek teraz kaczke piecze na jutro
Wymyslilam sobie kapiel w wannie z platkami róź i co weszlam do wanny leze i cyk....brak swiatla i po mojej kapieli;(

Przynajmniej pretty woman leci na tvp1 to sobie ogladne bo prad wrocil po 30min


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie dzisiaj mąż doprowadził do szewskiej pasji, więc zabrałam córkę i siostrę i ruszyłam na zakupy dla odstresowania. Oczywiście siostra wróciła z bluzką, córcia z sukienką, kostiumem kąpielowym i nową lalką, dzidziuś z wielorybem pozytywką, a ja z... pastą do zębów. Mamy wesele w lipcu i wciąż nie mogę znaleźć żadnej sensownej sukienki, w której bym się dobrze czuła i nie wyglądała jak w worku albo koszuli nocnej.

Teraz już lecę z nóg. Ostatnio mam skłonność do padania jeszcze w ubraniu.
 
Izabella a twój synek ż z którego czerwca? Mój z 13 [emoji4] dziś w miarę luźny dzień. Syniej ma trochę nowych zabawek to ma też zajęcie [emoji4]
Sophe mi też się zdarza. Szczególnie jak położę synka i "na chwilę" poloze się odpoczac.


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja spalam dzis do 9 rano a pozniej poszlam na parade autobusow Mpk;)bylo super teraz juz po obiedzie i zaraz kosciolek i juz po niedzieli
1497195056-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiap3 mój synek z 16 czerwca a powinien się urodzić 22 lipca, trochę się pospieszył. Ja już na nowe zabawki nie mam miejsca a na pewno coś dostanie.

Pudrowaona super :-) ale fajne stare autobusy :-)
 
reklama
Spaly.....tylko ja juz chcialam isc do domku tez spac

dzis podprzatalam domek zrobilam obiadek teraz kaczke piecze na jutro
Wymyslilam sobie kapiel w wannie z platkami róź i co weszlam do wanny leze i cyk....brak swiatla i po mojej kapieli;(

Przynajmniej pretty woman leci na tvp1 to sobie ogladne bo prad wrocil po 30min


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez oglądałam pręty woman i musze się przyznać, że się wciągnęłam jakbym oglądała pierwszy raz :-D
 
Do góry