reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Widzisz moi nie reagują na nic. Jak się zdarzają takie sytuacje to pewnie w domu coś zjadła a teraz zwalam na nich. Ogólnie ciężcy są we współpracy i często każą córce kłamać albo mówią że to co jadła czy robiła to będzie tajemnica. Zo to mała papla więc i tak wszystko wiem ale przez to do nich nie mamza grosz zaufania. Na szczęście, ja nie pracuję po 8 godzin, córka chodzi do przedszkola i zwykle nie muszę szukać dla niej żadnej opieki :)

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim,

Postanowiłam dołączyć do forum :) mam nadzieję, że poznam tutaj wiele ciekawych osób :)
O ciąży dowiedziałam się 18.03. gdy okres już jakiś czas się spóźniał. Wtedy na teście wyszły dwie piękne kreseczki i moje wielkie niedowierzanie. Termin wg ostatniej miesiączki i wg badania USG wychodzi na 19.11.2017.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamusie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Halo halo
Gdzie wy wszystkie jestescie? Jakoś ciszą zawiało tu...
Zapewne na zamknietym forum
Ja idę w poniedziałek na usg i pewnie dowiem się O płeć dziecka,pozdrawiam Was serdecznie[emoji6][emoji6][emoji6][emoji6]

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam w srode;)
Ja mam dziś. Nie boję się. Mam nadzieje ze mi płeć na 100 % potwierdzi

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki


Ja wiem ze moja tesciowa bedzie najlepsza babcia na swiecie chodz daleko napewno bedziemy do niej czesto jezdzic;)
Wlasnie zrobilam z nia kompoty i dzemy;)a szwagierki kupily ciuszki dla dzidzi
1497701004-aaaaaa.jpeg
1497701009-aaaaaa.jpeg
1497701013-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przed narodzinami syna zawsze pomagalam, sprzątalam i ogólnie byłam pomocna, ale jak na świat przyszedł syn do powiem tak, każdy był (i w sumie to jest do tej pory) zajęty swoimi sprawami a dzieckiem zajmowałam się ja. U teściów jest o tyle inaczej niż w mieszkaniu u nas bo tam jest dom, duże podwórko i syn cały czas chce być za zewnątrz, a jest za mały (4 lata) żeby był sam. Być może teraz jestem mniej pomocna, ale nie dlatego bo mi się nie chce, ale mam dziecko, a nikt nie proponuje że się nim zajmie wiec ja to robie.
Zdecydowanie dziecko zmienia wszystko, ciekawe jak bardzo życie się zmienia przy drugim :confused:
 
Ja po usg polowkowym. Plec potwierdzona ale mam lozysko przodujace brzeznie i mnie to martwi. Jak tu się oszczedzac z 11 miesięcznym dzieckiem w domu? ;(

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny... czym się różni łożysko przodujace od łożyska na przedniej ścianie. ...
Łożysko przodujące zasłania wejście do szyjki macicy i jest wskazaniem do CC ponieważ najpierw urodzi się łożysko a później dziecko co jest niebezpieczne, grozi krwotokiem itp. a na ściśnie przedniej to łożysko które po prostu znajduje się z przodu macicy od strony twojego brzucha.
 
Łożysko przodujące zasłania wejście do szyjki macicy i jest wskazaniem do CC ponieważ najpierw urodzi się łożysko a później dziecko co jest niebezpieczne, grozi krwotokiem itp. a na ściśnie przedniej to łożysko które po prostu znajduje się z przodu macicy od strony twojego brzucha.
Dodac trzeba jeszcze ze przy lozysku na przedniej ścianie należy uwazac na kazde uderzenia brzucha bo latwiej odkleic lozysko. Poza tym przodujace lozysko czesto powoduje krwawienia

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie z tym zamkniętym forum... Poprosiłam o dodanie do niego 31.05, a ktoś jako argument że nie napisał kilka dni później, że termin był do końca maja i ten kto czyta to zdążył. Już się nic nie odezwałam... Zresztą dzięki zamkniętemu forum czytanie tego jest teraz całkiem do ogarnięcia :D Damy radę, dziewczyny :*
 
Do góry