reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Jak tam z wasza praca, dajecie radę? Ja okazuje się wracam i to pełna parą już od połowy sierpnia, mam nadzieje ze będę mogła pracować do porodu :)

oj, u mnie praca to dosyć odległy temat. Po urodzeniu synka byłam z nim cały czas w domu i nawet nie zdołałam pójść do nowej pracy (stara na mnie nie czekała :)), bo udało mi się zajść w ciążę.
 
reklama
Witam się i ja w ten pochmurny i deszczowy poranek...

Ja mam łożysko przodujące I będę mieć kontrolne usg w 34 tc, w pierwszej ciąży też tak miałam i się podniosło, zaleceń nie dostałam żadnych.
No ja jeszcze pracuję, nie wiem jak dlugo dam radę, bo żylaki mam okropne, no oby wytrzymać do konca lata chociaż :-)

Jak jesteśmy w gosciach to też pilnuje swoje dzieci, nigdy nie puszczam w samopas, no jak się bawią w tym samym pokoju co dorośli i są grzeczne to pozwolę sobie na chwilę relaksu i gorącą kawę ;-)
 
Cześć dziewczyny. Czy wiecie jak Wasze dzieciaczki są ułożone w brzuchu. Ja póki co mam położone miednicowe, czyli główka na górze. Mój lekarz powiedział, że to się może jeszcze zminic bo to 23 tydzien. A czy któraś z Was może miała może przypadek w pierwszej ciąży ze na tup etapie ciazy było takie położone i juz tak zostało?
 
21monia tu robią usg bardzo rzadko, w pierwszej ciąży w 28 i 34 tc mała była ułożona głową w dół i tak tez zostało do porodu, w drugiej ciąży miałam przedwczesny poród w 34+5tc i synek jeszcze dzixen przed porodem był w poprzek, potem na dwóch kolejnych usg, najpierw głową w dół , potem tak jak u ciebie teraz i przed samym porodem całe szczęście zdążył się odwrócić, bo nawet by nie zdążyli cesarki zrobić, poród był ekspresowy 10-15 min a teraz nawet nie pytałam bo to jeszcze wcześnie.
 
Cześć dziewczyny. Czy wiecie jak Wasze dzieciaczki są ułożone w brzuchu. Ja póki co mam położone miednicowe, czyli główka na górze. Mój lekarz powiedział, że to się może jeszcze zminic bo to 23 tydzien. A czy któraś z Was może miała może przypadek w pierwszej ciąży ze na tup etapie ciazy było takie położone i juz tak zostało?

Ja obecnie nadal mam takie położenie córy i to nie zmienia się od 16 tygodnia...
W pierwszej ciąży córa jakoś w 30 tygodniu przekręciła się mi na miednicowe, a 2 tygodnie później jak byłam to znów główkowo.
Spokojnie nie denerwuj sie na chwilę obecną dziecko ma sporo miejsca, jak poczujesz mocniejsze ruchy pod żebrami znaczy że się przekręciła:D
 
SophieAnne25-oo matko ale baba ma tupet ja osobicie to bym jej powiedziala ze mam teraz przez 2 dni sprawy do zalatwienia i mnie nie bedzie w domu albo ze chce sobie odpoczac.i tyle

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mam przodujące łożysko. Niestety rozrasta się od ściany tylnej na przednią całkowicie zasłaniając ujście szyjki. Wczoraj byłam na konsultacji w szpitalu dotyczącej CC i zrobili mi kolejne już 7 usg. Niestety szans na zmianę położenia w wprzypadku mojego łożyska nie ma. W 34 tyg będę mieć kolejne usg i zaplanują scenariusz i datę CC. Skierowano mnie tez na krzywa cukrowa w 26 tyg.
 
Dzień dobry wszystkim :) jak tam samopoczucie w ten upalny dzień? Nie wiem jak u Was, ale u mnie duchota i skwar. Od rana sprzątam i już powoli się pakuję, bo jutro mężuś porywa nas na weekend w góry :) Wczoraj miałam wychodne (pierwszy raz od wieków! :p), także trochę naładowałam akumulatory. Jedyna bolączka to ten uporczywy ból żołądka. Czuję, ze synuś układa się bardzo wysoko i obawiam się, ze tak będzie już do końca, bo z pierwszym też bardzo bolał mnie żołądek :/ Miłęgo dnia ;)
 
:)
 

Załączniki

  • 20170720_120324.jpg
    20170720_120324.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Do góry