reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No bede musiała powiedzieć lekarce o tym swedzeniu o ile wytrzymam do wizyty [emoji51] bo mam 28.04 dopiero ...
Właśnie pisałam gdzieś w poście później jeszcze o tym. Wklejam, bo tak najszybciej 🙂
U około 80 proc. pacjentek objawy cholestazy pojawiają się ok. 30. tygodnia ciąży, ale mogą pojawić się i przed 25. tygodniem. Gdy kobieta miała cholestazę w pierwszej ciąży, to w kolejnej zwykle pojawia się ona wcześniej, nawet w 20.–22. tygodniu. Swędzenie skóry w I trymestrze na 100 proc. nie jest spowodowane cholestazą.

I niby najpierw swędzą dłonie i stopy 😀 No, ale obserwować się nie zaszkodzi 🙂
 
Ja 11+5 i taki brzuch jak po dużym obiedzie mam hih☺

U mnie 13+0 a prawie nic nie widać, no chyba że zjem duży obiad albo się opije czegoś 😀 a ciąża druga. Wcześniej miałam spory brzuch ale wychodzi na to że były to wzdęcia 🤦 w pierwszej ciąży można już było coś zauważyć w 15 tygodniu więc teraz wcale mi szybciej brzuszek nie rośnie.
 
@aga053 spokojnie , naprawdę będzie dobrze. Nie ma.co panikować tylko ddziałać.Ja jeszcze nie miał.badan krwi myślałam jutro to załatwić, ale nie mam z kim dziecka zostawić no teoretycznie z moim synem , ale on dopiero uczy się byx. Starszym bratem
 
A ja dziś jestem padnięta, nawet do końca nie przeczytałam co napisałyście. Tyle się narobiłam na działce 😵 idę odpoczywać i życzę spokojnej nocy.
 
reklama
Do góry