reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Chyba połowa netflixa juz za mną 😂
Pracujące mamy (Working mums) znasz? Fajny serial :) Ja się ostatnio wciągnęłam w Atypowego, chociaż nie sądziłam, że aż tak mnie zaciekawi, super jest! Aktualnie czekam na drugi sezon After Life i się chyba wreszcie doczekałam :D

Aaa i koniecznie The Kominsky Method z Michaelem Douglasem, jak ktoś lubi kąśliwe, cyniczne, ale też mega zabawne i wzruszające jedbocześnie produkcje 😎 Baaardzo żaluję, że obejrzałam już wszystkie sezony.
 
reklama
U mnie od kilku dni jest faza na śniadanie na chleb z masłem i ogórkiem świeżym [emoji1787] i o dziwo wchodzi idealnie [emoji16]



Ja właśnie też mam problem z wodą i kupiłam sobie ostatnio w Pepco taki kubek 400ml ze słomką i próbuje wciskać w siebie wodę z cytryną.. Ale mięty mi brak [emoji20]
Podziwiam Was wszystkie za tą miete[emoji23]
Ja po miecie wymiotuje dalej, niż widze [emoji23]
 
Co do wózków to my mieliśmy 2 w1, jak już ktoś wspomniał nosidełka od tych 3 w 1 są niezbyt polecane, bo nie przechodzą testów zderzeniowych. A do fotelika dokupiliśmy adaptery, które pasowały do stelaża od wozka. I mieliśmy granatowy wózek, starszy model Jedo Bartatina, ale go sobie chwalę. Część z Was jeśli dobrze zrozumiała pisałam, że pappe robila kilkamasie dni przed prenatalnymi.. Sama już zgłupiałam bo moja gin powiedziała, że mogę zrobić tylko 2 dni wczesniej[emoji848] U nas dziśdomowe pierogi z miechem[emoji2957] i oczywiście powodzenia nacwizytach[emoji4]
Z tego co ja czytałam, choć pappa nie robię, to krew pobiera się w dzień badania USG, bo wtedy wyniki są najbardziej miarodajne. I szczerze to nie rozumiem, dlaczego lekarze kierują pacjentki wcześniej na krew[emoji848]
 
Ooo to jestem zaskoczona[emoji16] pozytywnie[emoji16] a chcecie tam na stałe zostać czy jeszcze nie wiecie?
Nieee, nie zostajemy na stałe na pewno. Najdalej do czasu gdy dziecko będzie miało do przedszkola pójść - tutaj go nie wyślemy bo jeszcze zrobią z niego Niemola 😂🙈
Wszyscy nam mówią że już nie wrócimy bo komfort bo kasa itp ale nam tak na tym nie zależy, mamy fajne rodzinki i chcemy dzieci w Polsce wychowywać 😊😊
 
Dziewczyny, pomożecie odczytać wynik krzywej cukrowej?

Nie bardzo się znam, a w internecie czytam i głupieje 😋

Na czczo 88
Po godzinie 165
Po dwóch godzinach 156
 
reklama
A u nas w Gdańsku takie rzeczy [emoji20]
Screenshot_20200427-145949_Facebook.jpeg
 
Do góry