reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej wszystkim [emoji846]
Biorę Tardyferon- Fol ale już zaczyna się problem zaparciami niestety taki urok zażywania żelaza i kazał jak narazie brać do następnego spotkania czy z nim widzę się dopiero 22.05
Dziękuję Ci bardzo mam chyba to samo bo na t :) ale choroba zaparcia, ja je mam i bez żelaza :(
Też brałam Tardyferon na anemię. Fuj. Ale polecam Wam stosować sok z buraka, zrobić w domu i pić dwa razy dziennie. Ja robiłam badania w tamtym tygodniu i też jestem ledwo nad granicą, więc znalazłam właśnie 5 koktajli z żelazem i witaminą C [emoji3] Będę próbować [emoji1] włączę jakiś buraczany sok i zobaczymy.
 
reklama
Hej wszystkim [emoji846]Też brałam Tardyferon na anemię. Fuj. Ale polecam Wam stosować sok z buraka, zrobić w domu i pić dwa razy dziennie. Ja robiłam badania w tamtym tygodniu i też jestem ledwo nad granicą, więc znalazłam właśnie 5 koktajli z żelazem i witaminą C [emoji3] Będę próbować [emoji1] włączę jakiś buraczany sok i zobaczymy.
Ja robię zakwas z buraka
Super podnosi hemoglobine
 
Jedni chwalą CC inne naturalnie...
I komu tu wierzyć...
Najlepiej jakby ktoś za mnie urodził..

Podziwiam surogatki... Rodzic komuś dzieci i cierpieć masakra... [emoji44][emoji44][emoji44]
Ani jedna ani druga opcja nie jest lepsza, każdy co innego odczuwa. Ale co jest ciekawe ja bólu porodowego nie pamiętam, ale pamiętam jak dziś jak bolało zdejmowanie szwów [emoji23]
Te kopniaki są najfajniejsze z całej ciąży, nie ma to nic wspólnego z bólem, czasem mocniejszy kopniak zaboli ale to jest naprawdę przyjemny ból [emoji38] A ja mam naprawdę niski próg bólu. Jak się dziecko nie rusza przez jakiś czas to się samemu te ruchy prowokuje :)
U mnie to mąż bardziej czeka na te kopniaki i to on zawsze je prowokował [emoji3]
 
Dziewczyny wzięła mnie karetka na sor, ciśnienie miałam 170/110 niewiadomo skąd, dretwialy mi ręce i usta, było mi słabo, czekam teraz na wyniki z krwi i już mi lepiej. Niestety nie mają tu ginekologii, nikt nie jest w stanie sprawdzić co z dzieckiem 😟
TrzymM kciuki żeby szybko zbili Ci to ciśnienie i z dzieckiem było wszystko ok. Może zapisz się na jakąś wcześniejsza wizytę teraz albo wogole zadzwoń do twojego gin co radzi
Ja robię zakwas z buraka
Super podnosi hemoglobine
Ja hemoglobinę póki co mam piękna ale żelazo dolne granicę tylko że ja nie lubię barszczu ani soku z buraka a buraczki tartę do obiadu jak najbardziej 😉
 
Dziewczyny, znów miałam krwawienie. Jestem w szpitalu, nie ja jedna niestety, czekam aż mnie przyjmą. Mam nadzieję, że wszystko ok 🙏 za radą jednej położnej wzięłam ze sobą jakiś ciuch na zmianę, bo tym razem jestem sama, tz w pracy. Trzymajcie plz kciuki za nas :)
 
Dziewczyny, znów miałam krwawienie. Jestem w szpitalu, nie ja jedna niestety, czekam aż mnie przyjmą. Mam nadzieję, że wszystko ok 🙏 za radą jednej położnej wzięłam ze sobą jakiś ciuch na zmianę, bo tym razem jestem sama, tz w pracy. Trzymajcie plz kciuki za nas :)

Daj znac po wizycie... Napewno wszystko bedzie git.. 3mam mocno kciuki
 
reklama
Dziewczyny, znów miałam krwawienie. Jestem w szpitalu, nie ja jedna niestety, czekam aż mnie przyjmą. Mam nadzieję, że wszystko ok [emoji120] za radą jednej położnej wzięłam ze sobą jakiś ciuch na zmianę, bo tym razem jestem sama, tz w pracy. Trzymajcie plz kciuki za nas :)
Trzymam mocno kciuki , daj znać jak Cie przyjmą [emoji110][emoji110][emoji110]
Jestesmy już na zamkniętej grupie jak by co [emoji4]
 
Do góry