reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Na alergię jedynie wapno mogę polecić, chociaż na katar pewnie nie pomoże. U nas od rana pada więc mam brak mocy i juz trzęsę dupą przed jutrzejszymi badaniami 🤦‍♀️
Ja też dziś się czuje taka oklapla. W ogole taka deszczowa ponura pogoda źle na mnie działa, albo czuje się zmęczona i wymemłana albo mnie muli. Z dwojga złego już wolę ten upał, przynajmniej jak jest słonecznie to odzywam i funkcjonuje normalnie.
Dobrze ze na jutro zapowiadają ładny dzień, akurat jak lecę na połówki 😍

Alergia sezonowa też męczy, ale ja się z tym zmagam od lat. Jakby Ci nie dawala żyć to skonsultuj to z lekarzem. Mi teraz przepisal clemastinum, ale staram się brać tylko w te dni kiedy od rana czuje juz ze mnie meczy.
Powodzenia na wizytach. Trzymam kciuki.
 
Ja miałam cukier w pierwszym badaniu 92(92 norma). Przy drugim 95. Mam nadzieję, że w tej ciąży lekarz mi zleci krzywą. W poprzedniej ciąży nie mialam. A czy cukrzyca ciążowa jest niebezpieczna w ciąży, co powoduje?
 
Ja miałam cukier w pierwszym badaniu 92(92 norma). Przy drugim 95. Mam nadzieję, że w tej ciąży lekarz mi zleci krzywą. W poprzedniej ciąży nie mialam. A czy cukrzyca ciążowa jest niebezpieczna w ciąży, co powoduje?
"Cukrzyca ciężarnych zwiększa ryzyko rozwoju poronień, wad wrodzonych, obumarć wewnątrzmacicznych, nadmiernego wzrastania płodu, urazów okołoporodowych, hipoglikemii u dziecka oraz innych problemów adaptacyjnych występujących u noworodka."
 
"Cukrzyca ciężarnych zwiększa ryzyko rozwoju poronień, wad wrodzonych, obumarć wewnątrzmacicznych, nadmiernego wzrastania płodu, urazów okołoporodowych, hipoglikemii u dziecka oraz innych problemów adaptacyjnych występujących u noworodka."
O matko. Nie wiedziałam. Tym razem wymuszę skierowanie na krzywą cukrową od ginekologa. Kiedy robi się takie badanie?
 
reklama
Do góry