reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Mam podobnie jak Ty w nocy budze sie na siku o 2 i nie moge juz zasnąć :/ w dzień jestem tak kosmicznie zmeczona ze jak wstaje z kanapy to az mi sie nogi uginaja a za nic w swiecie nie potrafię zasnąć:/ nic mi sie nie chce robic chodzę jak zombie, podziwiam dziewczyny ktore nadal pracują, ja mam problem zeby wstawić pranie czy wyjść z psem 😔
Ale słuchaj, ja nie śpię w nocy i nie śpię tez w dzień😂i co najlepsze ja nie jestem zmęczona 😂😂😂😂😂
 
reklama
A może to kwestia ciśnienia? Mierzysz sobie? Reagowałaś wcześniej bólami głowy np. na zmiany pogody?
Tak mierze ciśnienie, puls, cukier wszystko w normie. Przed ciążą ból głowy praktycznie mnie nie dotyczył. Wody pije naprawdę dużo ok. 3l.dziennie. Pogadam z ginem na wizycie w przyszlym tyg ale wątpię ze cos zaradzi 😐
 
Matkooo [emoji86] co za sny i co za wydarzenia w rzeczywistości [emoji51] A co do pasty do zębów to gdzieś czytalam ze jak sie po niej zwraca albo nie dobrze się robi to wystarczy zmienić na inną i może być lepiej. Mi pasta akurat pasuje jak narazie [emoji120]
To nie kwestia pasty tylko samego wkładania szczoteczki do buzi.
Moja przyjaciółka jest wysoka i jak była w ciąży, to kupowała jakieś ciuchy w Bonprix chyba - oni tam w niektórych rzeczach mają długości dla niskich, typowych i wysokich :) Może tam coś znajdziesz :)
Ostatnio widziałam dużo ubrań ciążowych z Bonprix na allegro, są licytacje więc można kupić taniej. A szkoda mi wydawać dużo na ubrania ciążowe.

Co do spania to też budzę się, ale na siku i picie. Ale w poprzednich ciążach budziłam się np o 2 i zasypiałam około 5 rano. Okazało się że wystarczyło coś zjeść i już mogłam spać. Wystarczył kawałek chleba z wodą.
 
Dołączam do zacnego grona nie śpiących. O godzinie 19 byłam już tak padnięta jakbym była po 24 godzinach w pracy. Nerwy robią swoje. Usnęłam jak niemowlę poto żeby obudzić się o wpoldo trzeciej w nocy.. Poszłam do toalety i zauważyłam że mam katar i boli mnie gardło - jakby zmartwień było mało ... Jestem teraz w drugim pokoju bo szkoda mi męża który wstaje przed 5 do pracy a ja się kręcę smarkam i chrząkam... Pije właśnie ciepła wodę i mam nadzieję, że chociaż na godzinę zamknę oczy i się zdrzemnę żeby jutro a w zasadzie to dzisiaj nie chodzić jak zombie..

Wizyte mam na 15/16 ale powiem wam, że nie żałuję jednak tej decyzji. Plamienie na wieczór jest większe a w nocy odczuwam tępe klucie a to w ręku przed łokciem a to w kolanie, łydce czy stopie. Może mam niedobór jakiegoś magnezu czy czegoś a może faktycznie powinnam zmów brać ten acard i lekarz mi zaleci.. Rano robię kartkę z pytaniami żeby już uspokoić wszystkie swoje nerwy..

Zauważyłam wogole, że piszę do was wywody jak głupia i dziwię się że komuś chce się to czytać ale z drugiej strony jesteśmy wszystkie w podobnej sytuacji to komu mam truć jak nie wam 😂👍💗

Dobranoc
 
Dołączam do zacnego grona nie śpiących. O godzinie 19 byłam już tak padnięta jakbym była po 24 godzinach w pracy. Nerwy robią swoje. Usnęłam jak niemowlę poto żeby obudzić się o wpoldo trzeciej w nocy.. Poszłam do toalety i zauważyłam że mam katar i boli mnie gardło - jakby zmartwień było mało ... Jestem teraz w drugim pokoju bo szkoda mi męża który wstaje przed 5 do pracy a ja się kręcę smarkam i chrząkam... Pije właśnie ciepła wodę i mam nadzieję, że chociaż na godzinę zamknę oczy i się zdrzemnę żeby jutro a w zasadzie to dzisiaj nie chodzić jak zombie..

Wizyte mam na 15/16 ale powiem wam, że nie żałuję jednak tej decyzji. Plamienie na wieczór jest większe a w nocy odczuwam tępe klucie a to w ręku przed łokciem a to w kolanie, łydce czy stopie. Może mam niedobór jakiegoś magnezu czy czegoś a może faktycznie powinnam zmów brać ten acard i lekarz mi zaleci.. Rano robię kartkę z pytaniami żeby już uspokoić wszystkie swoje nerwy..

Zauważyłam wogole, że piszę do was wywody jak głupia i dziwię się że komuś chce się to czytać ale z drugiej strony jesteśmy wszystkie w podobnej sytuacji to komu mam truć jak nie wam 😂👍💗

Dobranoc
Ja już pobudka🤣🤣🤣22-3, biorąc pod uwagę jednorazowa długość snu to i tak dobry wynik😂ja mam zatkany nos i kaszel ☹️Nos od hormonów a kaszel od zgagi😕nie jestem przeziębiona ale oczywiście czuje się zle.
A te plamienia masz mocne?Bili Cię brzuch ?
 
Hej. U mnie wszystko w porządku. Oczywiście nie wiadomo skąd te plamienia. Przy badaniu ich nie było jak wróciłam znów. Jak nerwy zaczęły ze mnie schodzić to koszmarnie zaczęła boleć mnie głowa i nie dałam rady nic napisać.
 
Głupio to zabrzmi, ale czy wszystkie macie prenatalne usg i badanie z krwi? Bo ja już zglupialam. Umówiłam się właśnie I obejmuje samo usg. Dali mi termin 5.05, czyli to będzie 12+5. Nie za późno? To badanie z krwi też powinnam zrobić?
To zależy od Ciebie🙂 Ja się zastanawiałam nad badaniem z krwi, ale zdecydowałam że dopiero jak lekarz będzie miał podejrzenie jakiekolwiek wady, to wtedy zrobię test PAPPA. Ja robiłam 13+0, byłam tydzień wcześniej, ale maluszek był za mały na badanie.
 
reklama
Hej. U mnie wszystko w porządku. Oczywiście nie wiadomo skąd te plamienia. Przy badaniu ich nie było jak wróciłam znów. Jak nerwy zaczęły ze mnie schodzić to koszmarnie zaczęła boleć mnie głowa i nie dałam rady nic napisać.
Ja miałam tak samo, podczas badań wszystko pięknie a s domu plamienia. Stanęło na tym, ze to pewnie od progesteronu dopochwowo. Natomiast tak szczerze mówiąc to nie wiadomo skąd one się pojawiały ( tfu tfu od 2 tyg cisza).
 
Do góry